HS-Rental Pack & Honinx GbR
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Галерија

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Веб-страница
http://www.hs-rental.de
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Германија, D-52511 Geilenkirchen
Max-Planck-Str. 6-8, 52511 Geilenkirchen, Deutschland
Последни понуди
Haulotte Compact 12 elektro 12m ***TOP***  - кревач ножица
 1
Прашајте за цена

Кревач ножица

2011

Онлајн: 1мес 13ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1203

JLG 450 AJ diesel 4x4 16m  - дигачка зглобна платформа
 1
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2007
3 443 ч

Онлајн: 1мес 19ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1209

Niftylift HR 12 N E elektro 12m  - дигачка зглобна платформа
 16
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2008

Онлајн: 1мес 19ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1181

JLG E 400 AJPN elektro 14m ***ROTATING JIB***  - дигачка зглобна платформа
 1
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2008
1 473 ч

Онлајн: 1мес 20ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1213

JLG 4394 RT diesel 4x4 15m  - кревач ножица
 18
Прашајте за цена

Кревач ножица

2007

Онлајн: 1мес 20ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 971-1

JLG 660 SJ C diesel Kette 22.30m  - телескопска платформа
 16
Прашајте за цена

Телескопска платформа

2003
5 500 ч

Онлајн: 1мес 26ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација FRE

JLG 460 SJ diesel 4x4 16m  - телескопска платформа
 1
Прашајте за цена

Телескопска платформа

2007
2 800 ч

Онлајн: 2мес 12ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1189

Haulotte HA 16 PX NT diesel 16.00m 4x4x4  - дигачка зглобна платформа
 1
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2007
5 075 ч

Онлајн: 2мес 12ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1161

JLG Toucan 1010 Mastbühne elektro 10.10m  - дигачка зглобна платформа
 19
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2005
1 359 ч

Онлајн: 2мес 30ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1081

Genie Z34/22N elektro 12.52m  - дигачка зглобна платформа
 17
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2005
961 ч

Онлајн: 2мес 30ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, Geilenkirchen

Идентификација 671

Прикажи ги сите понуди (60)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до HS-Rental Pack & Honinx GbR
Вашата порака е испратена.