Hogeboom-machinery

Телефони
Веб-страница
www.hogeboom-machinery.com
Локација
Холандија, Roelofarendsveen
Conservenweg 101, 2371 DT Roelofarendsveen, The Netherlands
Последни понуди
Caterpillar 428 D  - ровокопач
 17
23 000 EUR

Ровокопач

2003
7 398 ч

Онлајн: 4ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 4360

Caterpillar D 8 N  - булдожер
 20
59 500 EUR

Булдожер

1988
12 652 ч

Онлајн: 4ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 4359

Caterpillar CS 54  - компактор
 20
34 000 EUR

Компактор

2008
3 210 ч

Онлајн: 4ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 4361

Hamm HD 10 C VV  - ваљак за пат
 11
8 500 EUR

Ваљак за пат

2007
1 289 ч
22 hp

Онлајн: 8ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 3458

Caterpillar 322 CL  - багер гасеничар
 18
37 500 EUR

Багер гасеничар

2003
11 062 ч
165 hp

Онлајн: 8ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 3454

Daewoo DH 200 LC  - насочен насложувач
 11
Прашајте за цена

Насочен насложувач

1993

Онлајн: 8ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 3446

Caterpillar 330 B L  - багер гасеничар
 19
44 000 EUR

Багер гасеничар

1998
12 133 ч

Онлајн: 8ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 3455

Daewoo DH 200 LC  - насочен насложувач
 13
Прашајте за цена

Насочен насложувач

1993

Онлајн: 8ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Niederlande, Roelofarendsveen

Идентификација 3453

Caterpillar 434 E  - ровокопач
 17
29 000 EUR

Ровокопач

2006
6 234 ч

Онлајн: 11ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 3452

Caterpillar 432 D 4x4  - ровокопач
 20
23 500 EUR

Ровокопач

2004
6 223 ч
89 hp

Онлајн: 15ден

Hogeboom-machinery

11

Холандија, Roelofarendsveen

Идентификација 3449

Прикажи ги сите понуди (94)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Hogeboom-machinery
Вашата порака е испратена.