Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

 Изнајмување
 Испорака
 Царинење
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
www.Hinrichs-stapler.de
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Германија, Oldenburg
Fuldastraße 32, D-26135 Oldenburg, Germany
Hinrichs Forklifts
Германија
Fuldastr., 32, 26135 Oldenburg
Лица за контакт
Marco Levermann
Deutsch, English
Carsten Kueck
Deutsch, English
Yannick Levermann
Deutsch, English, Español
Последни понуди
Kalmar DB15-1200 - вилушкар
 10
9 900 EUR

Вилушкар

1986
Дизел
53 455 ч
Висина на кревање: 4 200 mm
Капцитет на кревање: 15 000 kg

Онлајн: 13час 8мин

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3847

Kalmar DCF100-45E7 - сложувачки досегнувач
 10
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2014
Дизел
10 300 ч
Висина на кревање: 18 800 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 13час 8мин

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација DK185

Volvo L180H - утоварувач со тркала
 10
85 000 EUR

Утоварувач со тркала

2015

Онлајн: 2ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација DIV1290

Toyota 8FBEKT16 - вилушкар
 10
8 900 EUR

Вилушкар

2013
Електро
6 155 ч
Висина на кревање: 3 520 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 6ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација E4962

Multicar M25 - комунално/специјално возило
 10
1 900 EUR

Комунално/специјално возило

1989

Онлајн: 13ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3840

Montini 1203AE - вилушкар
 10
1 000 EUR

Вилушкар

1993
Електро
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 14ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација E4958

Linde C4535TL5 - сложувачки досегнувач
 10
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2012
Дизел
13 900 ч
Висина на кревање: 16 000 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 15ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3857

Hyster H16XMS-12 - сложувачки досегнувач
 10
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2013
Дизел
13 392 ч
Висина на кревање: 8 640 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 16ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3856

Still R60-25 - вилушкар
 10
7 900 EUR

Вилушкар

2006
Електро
8 130 ч
Висина на кревање: 4 670 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 21ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација E4959

Still EXU18 Neue Batterie - вилушкар за палети
 10
1 500 EUR

Вилушкар за палети

2011
Електро
2 226 ч
Висина на кревање: 130 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 21ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација EL4961

Прикажи ги сите понуди (135)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG
Вашата порака е испратена.