HenzeTruck GmbH
За продавачотПогледнете мапаПонуди (101)

HenzeTruck GmbH

phone_iphoneТелефони+49 337552...
location_onЛокацијаGermany, Königs-Wusterhausen
Robert-Guthmann-Straße 2, 15713 Königs-Wusterhausen, Germany
languageВеб-страницаhttps://www.henze-truck.de/
access_timeРаботно време08:00-18:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локално време на дилерот — 05:20

Испратете порака до HenzeTruck GmbH


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Кипер приколка Müller-Mitteltal Kippanhänger KA-TA 18 Kippanhänger Topzustand
5
Кипер приколка
Müller-Mitteltal Kippanhänger KA-TA 18 Kippanhänger Topzustand
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2015
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 13800 kg
Бруто тежина: 18000 kg
16 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер, камион со кран MAN TG-S 18.500 4x4 H 2-Achs Allradkipper Kran Hydro
15
Кипер, камион со кран
MAN TG-S 18.500 4x4 H 2-Achs Allradkipper Kran Hydro
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2019
Километража: 11884 km
Конфигурација на оска: 4x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 500 hp
Бруто тежина: 18000 kg
129 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер, камион со кран MAN TG-S 18.500 4x4 H 2-Achs Allradkipper Kran Hydro
15
Кипер, камион со кран
MAN TG-S 18.500 4x4 H 2-Achs Allradkipper Kran Hydro
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2019
Километража: 11884 km
Конфигурација на оска: 4x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 500 hp
Бруто тежина: 18000 kg
129 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Камион со кука за подигање, камион со кран MAN TG-S 33.480 6x4 BL Abrollkipper mit Kran
15
Камион со кука за подигање, камион со кран
MAN TG-S 33.480 6x4 BL Abrollkipper mit Kran
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 254520 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 480 hp
Бруто тежина: 26000 kg
128 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Кипер MAN TG-S 26.480 6x4 BB 3-Achs Kipper
15
Кипер
MAN TG-S 26.480 6x4 BB 3-Achs Kipper
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 100068 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 480 hp
Бруто тежина: 26000 kg
84 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Кипер MAN TG-S 26.480 6x4 BB 3-Achs Kipper
15
Кипер
MAN TG-S 26.480 6x4 BB 3-Achs Kipper
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 100068 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 480 hp
Бруто тежина: 26000 kg
84 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Камион со кука за подигање, камион со кран MAN TG-S 33.480 6x4 BL Abrollkipper mit Kran
15
Камион со кука за подигање, камион со кран
MAN TG-S 33.480 6x4 BL Abrollkipper mit Kran
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 254520 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 480 hp
Бруто тежина: 26000 kg
128 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Камион со кука за подигање MAN TG-S 26.440 6x2-2 LL Abrollkipper Lenk+Lift, Mei
15
Камион со кука за подигање
MAN TG-S 26.440 6x2-2 LL Abrollkipper Lenk+Lift, Mei
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Километража: 286923 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 441 hp
Бруто тежина: 26000 kg
49 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 20ден
Кипер MAN TG-S 26.400 6x6 3-Achs Allradkipper Schalter, Me
14
Кипер
MAN TG-S 26.400 6x6 3-Achs Allradkipper Schalter, Me
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2013
Километража: 292366 km
Конфигурација на оска: 6x6
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 400 hp
Бруто тежина: 26000 kg
69 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 20ден
Кипер MAN TG-S 26.400 6x6 3-Achs Allradkipper Schalter, Me
14
Кипер
MAN TG-S 26.400 6x6 3-Achs Allradkipper Schalter, Me
HenzeTruck GmbH
Германија
Година на производство: 2013
Километража: 292366 km
Конфигурација на оска: 6x6
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 400 hp
Бруто тежина: 26000 kg
69 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 20ден
Резултати пронајдени: 101
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.