Henze Truck GmbH од Германија, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Henze Truck GmbH

Телефони
Рејтинг
4.5 Осврти: 20
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локација
Германија, Königs-Wusterhausen
Robert-Guthmann-Straße 2, 15713 Königs-Wusterhausen, Germany
Последни понуди
Volvo FM 460 6x2 Pritsche Plane Lift/Lenk Stapleraufn. - камион со платформа
 15
58 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион со платформа

2015
402 386 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Објавено: 26ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 824B2

Palfinger Crayler F3-253 GT-S 4 W 4Wege Mitnahmestapler - мобилен вилушкар
 13
17 900 EUR
Цена без ДДВ

Мобилен вилушкар

2015
Дизел
590 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Објавено: 26ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/23M - кипер приколка
 8
21 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер приколка

2017
2-оски
Корисна носивост: 13 240 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 26ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 28436-B

Volvo FM 460 6x2 Pritsche Plane Lift/Lenk Stapleraufn. - камион со церада
 15
58 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион со церада

2015
402 386 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Објавено: 26ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 824

MAN TG-S 26.420 6x4 BB 3-Achs Kipper - кипер
 14
69 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер

2017
392 305 km
6x4
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Објавено: 1мес 3ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 28430B

MAN TG-S 26.420 6x4 BB 3-Achs Kipper - кипер
 20
69 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер

2017
392 305 km
6x4
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Објавено: 1мес 3ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 28430B2

Mercedes-Benz Arocs 2646 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik 38TKM - кипер
 11
114 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер

2019
38 982 km
6x4
455 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Објавено: 1мес 6ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 837B2

Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter - кипер
 16
43 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер

2014
69 178 km
177 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Објавено: 1мес 6ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 28449-B2

Mercedes-Benz Actros 1841 AK 4x4 2-Achs Allradkipper nur 266TK - кипер
 15
46 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер

2008
266 193 km
4x4
408 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 1мес 6ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 842B2

Mercedes-Benz Actros 1841 AK 4x4 2-Achs Allradkipper nur 266TK - кипер
 15
46 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер

2008
266 193 km
4x4
408 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 1мес 6ден

Henze Truck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Број на оглас 842

Прикажи ги сите понуди (72)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Henze Truck GmbH
Вашата порака е испратена.
t1 old