Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

Локација
Германија, Porta Westfalica
Gaensekamp 7, D-32457 Porta Westfalica, Germany
Последни понуди
Volvo FMX 430 8x4 / EuromixMTP TM18 HARDOX - кипер
 15
108 900 EUR
Нето цена

Кипер

2020
450 km
8x4
430 hp
Бруто тежина: 37 000 kg

Онлајн: 18ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

EUROMIX MTP 12m³ Betonmsicher Auflieger - бетонска мешалка
 12
69 950 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2020
100 km
122 hp

Онлајн: 18ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Volvo FMX 430 8x4 / EuromixMTP TM18 HARDOX - кипер
 15
108 900 EUR
Нето цена

Кипер

2020
450 km
8x4
439 hp
Бруто тежина: 37 000 kg

Онлајн: 18ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6x4 / EuromixMTP WECHSELSYSTEM KIPPER+MISC - кипер
 2
189 900 EUR
Нето цена

Кипер

2020
6x4
420 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 25ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6X6 HYVA Abroller - камион со кука за подигање
 1
Прашајте за цена

Камион со кука за подигање

2020
6x6
420 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 25ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6X4 Mulden Kipper Euromix ET 18 - кипер
 1
Прашајте за цена

Кипер

2020
6x4
420 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 25ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 4142 8X4 EuromixMTP WECHSELSYSTEM KIPPER+MISCHE - кипер
196 900 EUR
Нето цена

Кипер

2020
8x4
420 hp
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 25ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

MAN TGS 33.430 6x4 EuromixMTP WECHSELSYSTEM - кипер
 6
182 900 EUR
Нето цена

Кипер

Ново
2020
6x4
430 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 25ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 4142 8X4 EuromixMTP WECHSELSYSTEM KIPPER+MISCHE - бетонска мешалка
196 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2020
420 hp

Онлајн: 25ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Mercedes-Benz 3342 6X6 Mulden Kipper Euromix ET 18 - кипер
 2
Прашајте за цена

Кипер

2020
6x6
420 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 25ден

Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH

14

Германија, Porta Westfalica

Прикажи ги сите понуди (247)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Henri & Daniel Nutzfahrzeughandel GmbH
Вашата порака е испратена.