Golden Target Heavy Equipments L.L.C од Обединети Арапски Емирати, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

Веб-страница на компанијата
Локација
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Погледнете мапа
Работно време
08:00-18:00Пон - Пет
08:00-18:00Саб
Локално време на дилерот:08:01

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Најдобри понуди
LGCM Unused H25 Self Loading Mixer - Мешалка за бетон: слика 1
LGCM Unused H25 Self Loading Mixer - Мешалка за бетон: слика 2
LGCM Unused H25 Self Loading Mixer - Мешалка за бетон: слика 3
LGCM Unused H25 Self Loading Mixer - Мешалка за бетон: слика 4
LGCM Unused H25 Self Loading Mixer - Мешалка за бетон: слика 5
Прашајте за цена
Ново2024101 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 1
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 2
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 3
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 4
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 5
Прашајте за цена
20173465 km99 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 1
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 2
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 3
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 4
HAMM 311D Single Drum Roller - Компактор: слика 5
Прашајте за цена
20142928 km99 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 1
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 2
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 3
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 4
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 5
Прашајте за цена
Ново2024
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Последни понуди
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 1
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 2
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 3
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 4
LGCM LG50F Rough Terrain Forklift - Вилушкар за груб терен: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

LGCM LG50F Rough Terrain Forklift

Вилушкар за груб терен
Ново2024
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Објавено: 18ден
Прашајте за цена
Ново2024
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 26.400 6x2 Double Skip Loader - Камион за подигање контејнери: слика 1
MAN TGS 26.400 6x2 Double Skip Loader - Камион за подигање контејнери: слика 2
MAN TGS 26.400 6x2 Double Skip Loader - Камион за подигање контејнери: слика 3
MAN TGS 26.400 6x2 Double Skip Loader - Камион за подигање контејнери: слика 4
MAN TGS 26.400 6x2 Double Skip Loader - Камион за подигање контејнери: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

MAN TGS 26.400 6x2 Double Skip Loader

Камион за подигање контејнери
2012323143 km6x2400 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Објавено: 18ден
Прашајте за цена
2012323143 km6x2400 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Контактирајте го продавачот
Sunward SL52W Wheel Loader - Натоварувач на тркала: слика 1
Sunward SL52W Wheel Loader - Натоварувач на тркала: слика 2
Sunward SL52W Wheel Loader - Натоварувач на тркала: слика 3
Sunward SL52W Wheel Loader - Натоварувач на тркала: слика 4
Sunward SL52W Wheel Loader - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Sunward SL52W Wheel Loader

Натоварувач на тркала
Ново2024Корисна носивост: 5000 kg220 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Објавено: 25ден
Прашајте за цена
Ново2024Корисна носивост: 5000 kg220 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Контактирајте го продавачот
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 1
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 2
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 3
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 4
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER

Ровокопач
Ново202474 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Објавено: 1мес 1ден
Прашајте за цена
Ново202474 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Контактирајте го продавачот
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 1
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 2
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 3
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 4
JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER - Ровокопач: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

JCB 3DX 4×4 BACKHOE LOADER

Ровокопач
Ново202474 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Објавено: 1мес 1ден
Прашајте за цена
Ново202474 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Контактирајте го продавачот
MERCEDES-BENZ Arocs 1843 4x2 Head Truck - Камион влекач: слика 1
MERCEDES-BENZ Arocs 1843 4x2 Head Truck - Камион влекач: слика 2
MERCEDES-BENZ Arocs 1843 4x2 Head Truck - Камион влекач: слика 3
MERCEDES-BENZ Arocs 1843 4x2 Head Truck - Камион влекач: слика 4
MERCEDES-BENZ Arocs 1843 4x2 Head Truck - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

MERCEDES-BENZ Arocs 1843 4x2 Head Truck

Камион влекач
2015768082 km4x2430 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Објавено: 1мес 8ден
Прашајте за цена
2015768082 km4x2430 hp
Обединети Арапски Емирати, Showroom No. 37 - 38 Truck and Equipment Market, Al Ruwayyah 3, Dubai, 76571, United Arab Emirates
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(151)
t1 test dealer - Golden Target Heavy Equipments L.L.C
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.