Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment од Обединети Арапски Емирати, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment

Веб-страница на компанијата
Локација
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Dubai
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:08:04
Лица за контакт
person
Sandeep

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
4.2
Осврти: 117
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Hino GH - Камион со кабинска шасија: слика 1
Hino GH - Камион со кабинска шасија: слика 2
Hino GH - Камион со кабинска шасија: слика 3
Hino GH - Камион со кабинска шасија: слика 4
Hino GH - Камион со кабинска шасија: слика 5
Прашајте за цена
Ново20234x213400 kg19000 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Isuzu FSR GVW 13.5TON , PAYLOAD 9 TON SINGLE CAB CHASSIS , MEDIUM DUTY - Камион со кабинска шасија: слика 1
Isuzu FSR GVW 13.5TON , PAYLOAD 9 TON SINGLE CAB CHASSIS , MEDIUM DUTY - Камион со кабинска шасија: слика 2
Isuzu FSR GVW 13.5TON , PAYLOAD 9 TON SINGLE CAB CHASSIS , MEDIUM DUTY - Камион со кабинска шасија: слика 3
Isuzu FSR GVW 13.5TON , PAYLOAD 9 TON SINGLE CAB CHASSIS , MEDIUM DUTY - Камион со кабинска шасија: слика 4
Isuzu FSR GVW 13.5TON , PAYLOAD 9 TON SINGLE CAB CHASSIS , MEDIUM DUTY - Камион со кабинска шасија: слика 5
Ново202213500 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO T-WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY24 - Камион влекач: слика 1
IVECO T-WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY24 - Камион влекач: слика 2
IVECO T-WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY24 - Камион влекач: слика 3
IVECO T-WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY24 - Камион влекач: слика 4
IVECO T-WAY Tractor 6×4 AT720T47TH GCW 120 Ton HP 470 MY24 - Камион влекач: слика 5
Ново6x4Евро 3
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Hino GD - Камион со кабинска шасија: слика 1
Hino GD - Камион со кабинска шасија: слика 2
Hino GD - Камион со кабинска шасија: слика 3
Hino GD - Камион со кабинска шасија: слика 4
Hino GD - Камион со кабинска шасија: слика 5
Прашајте за цена
Ново20234x2Евро 3217 hp8000 kg11900 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Последни понуди
IVECO Daily 50C15VH - Товарно комбе: слика 1
IVECO Daily 50C15VH - Товарно комбе: слика 2
IVECO Daily 50C15VH - Товарно комбе: слика 3
IVECO Daily 50C15VH - Товарно комбе: слика 4
IVECO Daily 50C15VH - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

IVECO Daily 50C15VH

НоводизелЕвро 32600 kg5200 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 25денБрој на оглас IDV50C4
Прашајте за цена
star
НоводизелЕвро 32600 kg5200 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Mitsubishi Fuso 4D33-6A - Камион со кабинска шасија: слика 1
Mitsubishi Fuso 4D33-6A - Камион со кабинска шасија: слика 2
Mitsubishi Fuso 4D33-6A - Камион со кабинска шасија: слика 3
Mitsubishi Fuso 4D33-6A - Камион со кабинска шасија: слика 4
Mitsubishi Fuso 4D33-6A - Камион со кабинска шасија: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Mitsubishi Fuso 4D33-6A

Ново2023111 hp4200 kg6500 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 25денБрој на оглас MCCL423
Прашајте за цена
star
Ново2023111 hp4200 kg6500 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Hyundai HD72 - Камион со платформа: слика 1
Hyundai HD72 - Камион со платформа: слика 2
Hyundai HD72 - Камион со платформа: слика 3
Hyundai HD72 - Камион со платформа: слика 4
Hyundai HD72 - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Hyundai HD72

Ново20237300 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 25денБрој на оглас HN72BJ3
Прашајте за цена
star
Ново20237300 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 1
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 2
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 3
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 4
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Doosan DX225

Ново2022154 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 25денБрој на оглас DK22522
Прашајте за цена
star
Ново2022154 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Hyundai HD72 - Камион со кабинска шасија: слика 1
Hyundai HD72 - Камион со кабинска шасија: слика 2
Hyundai HD72 - Камион со кабинска шасија: слика 3
Hyundai HD72 - Камион со кабинска шасија: слика 4
Hyundai HD72 - Камион со кабинска шасија: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Hyundai HD72

Ново20237300 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 25денБрој на оглас HN72CJ3 -NON TURBO (CHASSIS)
Прашајте за цена
star
Ново20237300 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Isuzu NPR 75 - Кипер: слика 1
Isuzu NPR 75 - Кипер: слика 2
Isuzu NPR 75 - Кипер: слика 3
Isuzu NPR 75 - Кипер: слика 4
Isuzu NPR 75 - Кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Isuzu NPR 75

Ново2023147 hp4150 kg7500 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 25денБрој на оглас I75DT23
Прашајте за цена
star
Ново2023147 hp4150 kg7500 kg
Обединети Арапски Емирати, Dubai
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(61)
t1 test dealer - Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.