Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L. од Луксембург, тековни реклами
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас
Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
V
Volkswagen овластен дилер
M
MAN овластен дилер
N
Neoplan овластен дилер
H
Hess овластен дилер
Галерија

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

 Лизинг
 Аукција
 Испорака
 Царинење
 Сопствено производство
 Поправка и услуга
Рејтинг
4.4 Осврти: 205
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
07:00-15:00 Саб
Локација
Луксембург, NIEDERANVEN
59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Лица за контакт
Marco Rinnenburger
Deutsch, English
Ernest Grubesic
Deutsch, English, Hrvatski
Последни понуди
MAN TGS 41.510 8x4 BB CH Abrollkippper HYVA - камион со кука за подигање
 12
Прашајте за цена

Камион со кука за подигање

Ново
8x4
510 hp
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 12ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 197241

Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - кипер полуприколка
 9
34 900 EUR
Цена без ДДВ

Кипер полуприколка

2022
3-оски
Корисна носивост: 32 551 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 15ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 323216

MAN TGS 41.510 8x4 DSK - Sofort verfügbar - кипер
 4
Прашајте за цена

Кипер

Ново
8x4
510 hp
Бруто тежина: 44 000 kg

Објавено: 15ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 215673

MAN TGS 41.510 8x4 Dreiseitenkipper Sofort verfügbar - кипер
 4
Прашајте за цена

Кипер

Ново
8x4
510 hp
Бруто тежина: 44 000 kg

Објавено: 15ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 215741

MAN TGE 3.180 4X2F SB Kühlkoffer - комбе ладилник
 21
93 500 EUR
Цена без ДДВ

Комбе ладилник

2021
2 500 km
Дизел
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 22ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 011507

MAN TGE 3.140 4X2F SB - товарно комбе
 4
37 400 EUR
Цена без ДДВ

Товарно комбе

2021
37 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 22ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 002664

MAN E TGE - Sofort verfügbar - товарно комбе
 17
51 838 EUR
Цена без ДДВ

Товарно комбе, електрично комбе

Ново
100 km
Електро
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 22ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 9022468

MAN MAN TGM 18.320 4x2 BL CH - Sofort verfügbar - камион ладилник
 1
Прашајте за цена

Камион ладилник

Ново
4x2
320 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Објавено: 26ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 447599

Volkswagen T6 Transporter Kasten - комби со двојна кабина
 16
45 900 EUR

Комби со двојна кабина

2022
10 500 km
Дизел
Број на седишта: 3
150 hp

Објавено: 29ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас AT8928

MAN TGX 18.510 4x2 BLS mit Kipphydraulik - камион влекач
 16
125 000 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2022
2 000 km
4x2
510 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 29ден

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

V M N H

Луксембург, NIEDERANVEN

Број на оглас 61568

Прикажи ги сите понуди (25)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
Испратете порака до Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.
Вашата порака е испратена.
t1 old