Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L. од Луксембург, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.

Активности
Лизинг, Аукција, Испорака, Царинење, Сопствено производство, Поправка и услуга
Локација
Луксембург, NIEDERANVEN
59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Погледнете мапа
Работно време
08:00-18:00Пон - Пет
07:00-15:00Саб
Лица за контакт
Marco Rinnenburger
Deutsch, English
Leon Backes
Deutsch, English, Español

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
V Volkswagen овластен дилер
M MAN овластен дилер
N Neoplan овластен дилер
H Hess овластен дилер
4.4
Осврти: 228
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 1
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 2
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 3
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 4
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 5
202215943 kmелектроБрој на седишта: 3204 hpБруто тежина: 3000 kg
Луксембург, NIEDERANVEN
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 41.520 8x4 BB CH HYVA Abroller - Камион со кука за подигање: слика 1
MAN TGS 41.520 8x4 BB CH HYVA Abroller - Камион со кука за подигање: слика 2
MAN TGS 41.520 8x4 BB CH HYVA Abroller - Камион со кука за подигање: слика 3
MAN TGS 41.520 8x4 BB CH HYVA Abroller - Камион со кука за подигање: слика 4
MAN TGS 41.520 8x4 BB CH HYVA Abroller - Камион со кука за подигање: слика 5
Прашајте за цена
Ново202310 km8x4519 hpБруто тежина: 44000 kg
Луксембург, NIEDERANVEN
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 1
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 2
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 3
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 4
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 5
20235500 km8x4Евро 6480 hpБруто тежина: 39000 kg
Луксембург, NIEDERANVEN
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Schmitz Mulde - Кипер: слика 1
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Schmitz Mulde - Кипер: слика 2
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Schmitz Mulde - Кипер: слика 3
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Schmitz Mulde - Кипер: слика 4
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Schmitz Mulde - Кипер: слика 5
Прашајте за цена
Ново202310 km8x4Евро 6480 hpБруто тежина: 39000 kg
Луксембург, NIEDERANVEN
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 1
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 2
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 3
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 4
Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW - Мало комбе, Електрично комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (23)
Електро

Volkswagen ID.Buzz Cargo 150 kW

Мало комбе, Електрично комбе
202218000 kmелектроБрој на седишта: 3204 hpБруто тежина: 3000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Објавено: 12час 23минБрој на оглас RQ5283

34 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 147 149 MKD
 • ≈ 37 324 USD
202218000 kmелектроБрој на седишта: 3204 hpБруто тежина: 3000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Контактирајте го продавачот
Volkswagen T6.1 Multivan Comfortline 4Motion - Минибус, Патничко комбе: слика 1
Volkswagen T6.1 Multivan Comfortline 4Motion - Минибус, Патничко комбе: слика 2
Volkswagen T6.1 Multivan Comfortline 4Motion - Минибус, Патничко комбе: слика 3
Volkswagen T6.1 Multivan Comfortline 4Motion - Минибус, Патничко комбе: слика 4
Volkswagen T6.1 Multivan Comfortline 4Motion - Минибус, Патничко комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Volkswagen T6.1 Multivan Comfortline 4Motion

Минибус, Патничко комбе
202276115 kmБрој на седишта: 7
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Објавено: 12час 23минБрој на оглас UX7489

43 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 700 855 MKD
 • ≈ 46 949 USD
202276115 kmБрој на седишта: 7
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 1
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 2
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 3
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 4
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde

Кипер
Ново202310 km8x4Евро 6480 hpБруто тежина: 39000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Објавено: 12час 23минБрој на оглас 815975024
Прашајте за цена
Ново202310 km8x4Евро 6480 hpБруто тежина: 39000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 1
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 2
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 3
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 4
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde

Кипер
20233000 km8x4Евро 6480 hpБруто тежина: 39000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Објавено: 12час 23минБрој на оглас 815975013

145 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 8 920 820 MKD
 • ≈ 155 071 USD
20233000 km8x4Евро 6480 hpБруто тежина: 39000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 18.510 4x2 BLS mit Kipphydraulik TGS - Камион влекач: слика 1
MAN TGS 18.510 4x2 BLS mit Kipphydraulik TGS - Камион влекач: слика 2
MAN TGS 18.510 4x2 BLS mit Kipphydraulik TGS - Камион влекач: слика 3
MAN TGS 18.510 4x2 BLS mit Kipphydraulik TGS - Камион влекач: слика 4
MAN TGS 18.510 4x2 BLS mit Kipphydraulik TGS - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

MAN TGS 18.510 4x2 BLS mit Kipphydraulik TGS

Камион влекач
2021145000 km4x2Евро 6510 hpБруто тежина: 20500 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Објавено: 14денБрој на оглас 882616

63 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 931 313 MKD
 • ≈ 68 338 USD
2021145000 km4x2Евро 6510 hpБруто тежина: 20500 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Контактирајте го продавачот
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten Doka Trendline Lang - Мало комбе, Комби со двојна кабина: слика 1
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten Doka Trendline Lang - Мало комбе, Комби со двојна кабина: слика 2
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten Doka Trendline Lang - Мало комбе, Комби со двојна кабина: слика 3
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten Doka Trendline Lang - Мало комбе, Комби со двојна кабина: слика 4
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten Doka Trendline Lang - Мало комбе, Комби со двојна кабина: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Volkswagen T6.1 Transporter Kasten Doka Trendline Lang

Мало комбе, Комби со двојна кабина
Ново202325 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 5110 hpБруто тежина: 3000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Објавено: 1мес 9денБрој на оглас 32747

33 325EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 050 250 MKD
 • ≈ 35 639 USD
Ново202325 kmдизелЕвро 6Број на седишта: 5110 hpБруто тежина: 3000 kg
Луксембург, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(33)
t1 test dealer - Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.