Fymas Auctions ApS

Веб-страница
Локација
Данска, Ballerup
Ramosevej 28, 2750 Ballerup/Copenhagen, Denmark
Последни понуди
Hitachi ZX210 LC-3 - багер гасеничар
 20
10 094 EUR
Аукција

Багер гасеничар

2007
8 300 ч

Онлајн: 5ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Michelin 20.5 R25 - утоварувач со тркала
 14
67 EUR
Аукција

Утоварувач со тркала

2008

Онлајн: 5ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Knebel HY 79 SBR - машина за бушење
 20
6 729 EUR
Аукција

Машина за бушење

1998
96 000 km
13 900 ч

Онлајн: 5ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Graco 390 Airless Paint sprøjteanlæg - градежна опрема
 3
229 EUR
Аукција

Градежна опрема

2006

Онлајн: 5ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Inter-Drain 2050 GP - копач на канали
 20
134 590 EUR
Аукција

Копач на канали

2008
2 265 ч

Онлајн: 8ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Takeuchi TB219 - мини багер
 20
3 365 EUR
Аукција

Мини багер

2012
2 150 ч

Онлајн: 12ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

ABC Container krog - брза спојка
 13
336 EUR
Аукција

Брза спојка за багер

2017
За модели: Machine weight: 20-35t

Онлајн: 12ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Weidemann 1370 CX50 - утоварувач со тркала
 20
6 057 EUR
Аукција

Утоварувач со тркала

2016
1 995 ч

Онлајн: 12ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Rozzi RS - фаќалка
 16
471 EUR
Аукција

Фаќалка за багер

2005
За модели: Machine weight: 40-80t

Онлајн: 12ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Bejco EC84 - мини истоварувач
875 EUR
Аукција

Мини истоварувач

2007
1 900 ч
Корисна носивост: 325 kg

Онлајн: 12ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Прикажи ги сите понуди (139)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Fymas Auctions ApS
Вашата порака е испратена.