Foundiz B.V. од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Foundiz B.V.

Активности
Лизинг, Изнајмување, Сопствено производство, Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Etten-Leur
Kroonstraat 1 4879 AV Etten-Leur
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:09:48
Лица за контакт
Arjen van der Schaaf
Deutsch, Eesti, English, Suomi, Français, Nederlands, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
2 Повеќе од 2 години со Truck1
Најдобри понуди
Soilmec SR30 Eagle - Насочен насложувач: слика 1
Soilmec SR30 Eagle - Насочен насложувач: слика 2
Soilmec SR30 Eagle - Насочен насложувач: слика 3
Soilmec SR30 Eagle - Насочен насложувач: слика 4
Soilmec SR30 Eagle - Насочен насложувач: слика 5
Прашајте за цена
Ново202310 чНето тежина: 30000 kg199 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
PVE WOLTMAN 40PR-FF - Насочен насложувач: слика 1
PVE WOLTMAN 40PR-FF - Насочен насложувач: слика 2
PVE WOLTMAN 40PR-FF - Насочен насложувач: слика 3
PVE WOLTMAN 40PR-FF - Насочен насложувач: слика 4
PVE WOLTMAN 40PR-FF - Насочен насложувач: слика 5
Прашајте за цена
20174400 чНето тежина: 40000 kg246 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
PVE WOLTMAN 50PR - Насочен насложувач: слика 1
PVE WOLTMAN 50PR - Насочен насложувач: слика 2
PVE WOLTMAN 50PR - Насочен насложувач: слика 3
PVE WOLTMAN 50PR - Насочен насложувач: слика 4
PVE WOLTMAN 50PR - Насочен насложувач: слика 5
Прашајте за цена
200711295 чНето тежина: 52000 kg246 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
PVE 7/9NL - Насочен насложувач: слика 1
PVE 7/9NL - Насочен насложувач: слика 2
PVE 7/9NL - Насочен насложувач: слика 3
PVE 7/9NL - Насочен насложувач: слика 4
Прашајте за цена
2020Нето тежина: 11000 kg
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
FUNDEX F2800 - Насочен насложувач: слика 1
FUNDEX F2800 - Насочен насложувач: слика 2
FUNDEX F2800 - Насочен насложувач: слика 3
FUNDEX F2800 - Насочен насложувач: слика 4
FUNDEX F2800 - Насочен насложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Насочен насложувач FUNDEX F2800

200915000 чНето тежина: 62000 kg561 hp
Холандија
Објавено: 2мес 10ден
Прашајте за цена
200915000 чНето тежина: 62000 kg561 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
Hitachi KH150-3 - Кран со гасеници: слика 1
Hitachi KH150-3 - Кран со гасеници: слика 2
Hitachi KH150-3 - Кран со гасеници: слика 3
Hitachi KH150-3 - Кран со гасеници: слика 4

Кран со гасеници Hitachi KH150-3

199124000 чНето тежина: 45000 kgКорисна носивост: 40000 kg147 hp
Холандија
Објавено: 2мес 24ден

52 950EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 3 261 370 MKD
  • ≈ 57 404 USD
199124000 чНето тежина: 45000 kgКорисна носивост: 40000 kg147 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 1
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 2
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 3
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 4
Kobelco 7035 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Кран со гасеници Kobelco 7035

198925000 чНето тежина: 37000 kgКорисна носивост: 35000 kg152 hp
Холандија
Објавено: 3мес 5ден

52 950EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 3 261 370 MKD
  • ≈ 57 404 USD
198925000 чНето тежина: 37000 kgКорисна носивост: 35000 kg152 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 1
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 2
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 3
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 4
Sumitomo LS 118 - Кран со гасеници: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Кран со гасеници Sumitomo LS 118

199417000 чНето тежина: 34000 kgКорисна носивост: 50000 kg147 hp
Холандија
Објавено: 6мес 6ден

99 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 6 097 746 MKD
  • ≈ 107 327 USD
199417000 чНето тежина: 34000 kgКорисна носивост: 50000 kg147 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
PVE Woltman 90DR - Насочен насложувач: слика 1
PVE Woltman 90DR - Насочен насложувач: слика 2
PVE Woltman 90DR - Насочен насложувач: слика 3
PVE Woltman 90DR - Насочен насложувач: слика 4
PVE Woltman 90DR - Насочен насложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Насочен насложувач PVE Woltman 90DR

200027000 чНето тежина: 75000 kg837 hp
Холандија
Објавено: 7мес 19ден
Прашајте за цена
200027000 чНето тежина: 75000 kg837 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
PVE 2316VM - Насочен насложувач: слика 1
PVE 2316VM - Насочен насложувач: слика 2
PVE 2316VM - Насочен насложувач: слика 3
PVE 2316VM - Насочен насложувач: слика 4
PVE 2316VM - Насочен насложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Насочен насложувач PVE 2316VM

19955290 ч443 hp
Холандија
Објавено: 7мес 19ден

79 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 4 865 878 MKD
  • ≈ 85 645 USD
19955290 ч443 hp
Холандија
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(10)
t1 test dealer - Foundiz B.V.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.