Forklifthouse B.V.
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
Галерија

Forklifthouse B.V.

Телефони
Веб-страница
www.forklifthouse.com
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Холандија, Zaltbommel
Schimminck 1c, 5301 KR Zaltbommel, The Netherlands
Лица за контакт
Jon Breeuwsma
Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
 Jungheinrich ERE225 - вилушкар за палети
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2012
Електро
4 023 ч
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11572

 Jungheinrich EJE C20 - вилушкар за палети
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2015
Електро
2 120 ч
Висина на кревање: 750 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11564

 Jungheinrich EKS312 - вилушкар за подигање роба
Прашајте за цена

Вилушкар за подигање роба

2013
Електро
4 836 ч
Висина на кревање: 8 310 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11566

 Jungheinrich EJE225 - вилушкар за палети
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2013
Електро
4 113 ч
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11576

 Jungheinrich EFG220 - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2012
Електро
3 848 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11578

 Jungheinrich EJD220 - сложувач
Прашајте за цена

Сложувач

2011
Електро
3 470 ч
Висина на кревање: 2 010 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11574

 Jungheinrich EMC110 - сложувач
Прашајте за цена

Сложувач

2015
Електро
606 ч
Висина на кревање: 1 540 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11567

 Jungheinrich EJE C20 - вилушкар за палети
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2015
Електро
2 524 ч
Висина на кревање: 750 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11565

 Jungheinrich TFG435s - вилушкар
Прашајте за цена

Вилушкар

2011
ТНГ
8 847 ч
Висина на кревање: 3 800 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11558

 Jungheinrich ETV214 - вилушкар со подигнување
Прашајте за цена

Вилушкар со подигнување

2014
Електро
3 700 ч
Висина на кревање: 5 900 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 5час 39мин

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација  11573

Прикажи ги сите понуди (182)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Forklifthouse B.V.
Вашата порака е испратена.