Forkliftcenter BV

Телефони
Веб-страница
www.forkliftcenter.com
Локација
Холандија, Amsterdam
Hornweg 18 1045 AR Amsterdam NH, The Netherlands
Forkliftcenter Middle East
Обединети Арапски Емирати
ONE JLT bldg, Floor 5, Office 62, Jumeriah Lakes Towers Dubai, UAE
Forkliftcenter Americas
Панама
Building 3845, unit 307 Panama Pacifico Boulevard International business park Panama
Forkliftcenter Iberia
Шпанија
Avda. De Europa 26 , ATICA 5 ,2a planta 28224 Pozuelo de Alarcón , Madrid, Spain
Forkliftcenter Australia
Австралија
Bawley Point , Australia
Последни понуди
LINDE C4531TL  - сложувачки досегнувач
 3
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2010
Дизел
17 417 ч
Висина на кревање: 15 900 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 17час 32мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008165

KALMAR DCG160-12  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2020
Дизел
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 17час 32мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008122

HYSTER H9XM-EC7  - ракувач со контејнери
 4
Прашајте за цена

Ракувач со контејнери

2020
Дизел
Висина на кревање: 16 450 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 17час 32мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 550005126

SMV MAST 16T@1200  - друга машина
 6
Прашајте за цена

Друга машина

Онлајн: 17час 32мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007400

HYSTER H9XM-EC7  - ракувач со контејнери
 4
Прашајте за цена

Ракувач со контејнери

2020
Дизел
Висина на кревање: 16 450 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 17час 32мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 550005127

HYSTER H7.0FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2008
Дизел
7 873 ч
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 7 000 kg

Онлајн: 3ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880005372

SMV 4531TB5  - сложувачки досегнувач
 11
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2006
Дизел
17 697 ч
Висина на кревање: 15 300 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 7ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008150

HYSTER H3.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
ТНГ
9 337 ч
Висина на кревање: 6 415 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 7ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007297

KALMAR DRF450-75C5XS  - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2012
Дизел
13 711 ч
Висина на кревање: 15 000 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 7ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008133

HYSTER H22.00XM- 12 EC  - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена

Ракувач со контејнери

2010
Дизел
17 266 ч
Висина на кревање: 16 450 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 7ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008080

Прикажи ги сите понуди (282)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Forkliftcenter BV
Вашата порака е испратена.