FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Телефони
Веб-страница
flotilo.pl
Локација
Полска, Skierniewice
Mszczonowska 18A lok. 2B
Последни понуди
KAMATSU WA470-3H - утоварувач со тркала
 5
5 710.08 EUR

Утоварувач со тркала

1999
11 939 ч

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

brak danych brak danych - дробилка
 5
44.78 EUR

Дробилка

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

JCB 2CX 4x4 - утоварувач со тркала
 5
22.39 EUR

Утоварувач со тркала

2000
10 000 ч

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

VOLVO L110F - утоварувач со тркала
 6
15 674.72 EUR

Утоварувач со тркала

2011
13 780 ч

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Massey Ferguson 255 - трактор со тркала
 3
2 746.66 EUR

Трактор со тркала

1988
3 095 ч

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

PEINE Maschinen und Schraubenwerke A.G. 6759 HZG / H - кофа со штипка
 6
22.39 EUR

Кофа со штипка за градежна машина

1987

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Cat M315 SVA - багер на тркала
 5
15 674.72 EUR

Багер на тркала

1999
10 820 ч

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

GOLDHOFER STN L3 38/80 - полуприколка за низок утовар
 6
4 590.45 EUR

Полуприколка за низок утовар

2000

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

LIEBHERR LR 632 - утоварувач со гасеници
 5
11 644.08 EUR

Утоварувач со гасеници

1998
10 155 ч

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Manitou MLT 731 - утоварувач со тркала
 5
8 956.98 EUR

Утоварувач со тркала

2005
4 400 ч

Онлајн: 2ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Прикажи ги сите понуди (48)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до FLOTILO sp. z o.o. sp. k.
Вашата порака е испратена.