F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek од Полска, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek

Активности
Лизинг
Веб-страница на компанијата
Локација
Полска, 63-405 Strzyżew
ul.Kolonia 25A 63-405 Strzyżew k/ Ostrowa Wielkopolskiego, Poland
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:05:10

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
Најдобри понуди
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Багер на тркала: слика 1
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Багер на тркала: слика 2
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Багер на тркала: слика 3
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Багер на тркала: слика 4
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Багер на тркала: слика 5
20185800 ч
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Фаќалка за Градежна машина: слика 1
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Фаќалка за Градежна машина: слика 2
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Фаќалка за Градежна машина: слика 3
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Фаќалка за Градежна машина: слика 4
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Фаќалка за Градежна машина: слика 5
2023
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Ножица за уривање за Градежна машина: слика 1
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Ножица за уривање за Градежна машина: слика 2
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Ножица за уривање за Градежна машина: слика 3
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Ножица за уривање за Градежна машина: слика 4
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Ножица за уривање за Градежна машина: слика 5
Ново2022
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Багер гасеничар: слика 1
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Багер гасеничар: слика 2
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Багер гасеничар: слика 3
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Багер гасеничар: слика 4
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Багер гасеничар: слика 5
20168100 ч
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Последни понуди
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Натоварувач на тркала: слика 1
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Натоварувач на тркала: слика 2
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Натоварувач на тркала: слика 3
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Натоварувач на тркала: слика 4
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH

20142200 ч50 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
Објавено: 14час 16мин

29 989EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 842 353 MKD
 • ≈ 32 410 USD
star
20142200 ч50 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Корпа за багер за Градежна машина: слика 1
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Корпа за багер за Градежна машина: слика 2
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Корпа за багер за Градежна машина: слика 3
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Корпа за багер за Градежна машина: слика 4
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Корпа за багер за Градежна машина: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER

2008
Полска, 63-405 Strzyżew
Објавено: 6ден

3 437EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 211 149 MKD
 • ≈ 3 714 USD
star
2008
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Багер гасеничар: слика 1
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Багер гасеничар: слика 2
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Багер гасеничар: слика 3
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Багер гасеничар: слика 4
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH

20204700 ч220 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
Објавено: 6ден

93 586,75EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 5 749 390,39 MKD
 • ≈ 101 143,06 USD
star
20204700 ч220 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Булдожер: слика 1
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Булдожер: слика 2
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Булдожер: слика 3
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Булдожер: слика 4
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Булдожер: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH

20184000 ч160 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
Објавено: 6ден

112 341,6EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 901 590,69 MKD
 • ≈ 121 412,53 USD
star
20184000 ч160 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Багер гасеничар: слика 1
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Багер гасеничар: слика 2
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Багер гасеничар: слика 3
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Багер гасеничар: слика 4
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (40)

Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL

20193681 ч175 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
Објавено: 7ден

108 191EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 646 638 MKD
 • ≈ 116 927 USD
star
20193681 ч175 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Багер на тркала: слика 1
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Багер на тркала: слика 2
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Багер на тркала: слика 3
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Багер на тркала: слика 4
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Багер на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH

20109200 ч160 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
Објавено: 14ден

45 906EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 820 202 MKD
 • ≈ 49 612 USD
star
20109200 ч160 hp
Полска, 63-405 Strzyżew
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(22)
t1 test dealer - F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.