ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

Веб-страница
WWW.ES-GE.DE
Локација
Германија, Essen
Heegstr. 6-8, D - 45356 Essen, Germany
Последни понуди
Kögel 3-Achs-Cargo-Pritschensattelanhänger  - полуприколка со церада
 4
19 750 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2018
3-оски
Корисна носивост: 31 725 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 16ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 24147

Schmidt 3-Achs-Sattelanhänger mit Plane  - полуприколка со церада
 1
16 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2013
3-оски
Корисна носивост: 30 840 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 16ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 24229

MAN TGL 12.180 mit Klappwandaufbau  - камион сандучар
 1
28 500 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2011
101 300 km
179 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1мес 7ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 85361

ES-GE 3-Achs-Ballastauflieger  - полуприколка со рамна платформа
 2
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2018
3-оски
Корисна носивост: 43 500 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 24067

Faymonville MAX Trailer 3-Achs-Megatrailer - tele - nachlauf  - полуприколка со рамна платформа
 1
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2019
3-оски
Корисна носивост: 36 376 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 21622

MAN TGX 18.500 4x2 BLS  - камион влекач
 1
64 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
119 560 km
500 hp
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 2мес 8ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 25144

MAN TGX 18.500 4X2 BLS  - камион влекач
 1
Прашајте за цена

Камион влекач

2019
9 400 km
499 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3мес 3ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 25993

ES-GE 3-Achs-Ballastauflieger  - полуприколка со рамна платформа
 1
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2019
3-оски
Корисна носивост: 41 820 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 3мес 3ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 26161

MAN TGX 26500 6x2-4 BL mit MKG-Ladekran HLK531 a5  - камион со страна на спуштање
 2
158 000 EUR
Нето цена

Камион со страна на спуштање

2017
232 200 km
500 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3мес 10ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 22547

Tandemanhänger - Bordwände - Heckausschub  - приколка со рамна платформа
 1
Прашајте за цена

Приколка со рамна платформа

2017
2-оски
Корисна носивост: 8 950 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 3мес 10ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Essen

Идентификација 22267

Прикажи ги сите понуди (64)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
Вашата порака е испратена.