DPX Power
Доверлив
9
Повеќе од 9 години со Truck1

DPX Power

Веб-страница
www.dpxpower.nl
Локација
Холандија, Klundert
Oudlandsedijk 8
4731 TB Oudenbosch
The Netherlands
Последни понуди
Atlas Copco QAS60 - Perkins - 65 kVA Generator - DPX-12400  - генераторска поставка
 14
6 200 EUR

Генераторска поставка

2010
16 357 ч

Онлајн: 1ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12400

Perkins 4008TAG2A - 1.125 kVA Generator - DPX-15720  - генераторска поставка
 20
92 500 EUR

Генераторска поставка

2021

Онлајн: 1ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15720

Atlas Copco QAS60 - Perkins - 65 kVA Generator - DPX-12399  - генераторска поставка
 15
6 500 EUR

Генераторска поставка

2010
12 524 ч

Онлајн: 1ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-1299

Perkins 904J-E36TA - 200 kVA Hybrid Generator - DPX-99751  - генераторска поставка
 15
99 000 EUR

Генераторска поставка

2021

Онлајн: 4ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-99751

Perkins 1103A-33G - 33 kVA Generator - DPX-15702  - генераторска поставка
 20
7 950 EUR

Генераторска поставка

2021

Онлајн: 5ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15702

Perkins 404A-22G1 - 22 kVA Generator - DPX-15701  - генераторска поставка
 20
6 500 EUR

Генераторска поставка

2021

Онлајн: 8ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15701

Cummins NTA-495-G - 135 kVA Generator - DPX-12405  - генераторска поставка
 9
5 500 EUR

Генераторска поставка

1986
999 ч

Онлајн: 8ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12405

Cummins QSM11-G4 - 300 kVA (RPM issue) - DPX-12086  - генераторска поставка
 20
3 750 EUR

Генераторска поставка

2010
9 999 ч

Онлајн: 8ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12086

Atlas Copco QAS60 - Perkins - 65 kVA Generator - DPX-12398  - генераторска поставка
 17
6 500 EUR

Генераторска поставка

2010
11 789 ч

Онлајн: 10ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12398

Atlas Copco QAS 60 - Perkins - 65 kVA Generator - DPX-12401  - генераторска поставка
 17
6 500 EUR

Генераторска поставка

2010
12 069 ч

Онлајн: 10ден

DPX Power

9

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12401

Прикажи ги сите понуди (378)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до DPX Power
Вашата порака е испратена.