Dingemanse B.V. - полуприколки

406
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 21 1/21   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Clayton Chemical ACID tank steel 23.7 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 16
11 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

1993
3-оски
Бруто тежина: 34 150 kg
Волумен на резервоар: 23 705 L

Онлајн: 4ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O31703T

L.A.G. Fuel tank alu 40 m3 / 5 comp + dual pump/counter - полуприколка цистерна
 20
15 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

1994
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 5ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O494100

L.A.G. Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS - полуприколка цистерна
 7
29 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на битумен

2011
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 30 000 L

Онлајн: 6ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O042842

Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 20
10 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

1991
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg
Волумен на резервоар: 32 595 L

Онлајн: 6ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O049440

Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 16
10 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

1991
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg
Волумен на резервоар: 32 503 L

Онлајн: 6ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O049446

Schmitz Frigo trailer + Carrier Vector 1950 - полуприколка ладилник
 17
19 500 EUR

Полуприколка ладилник

2012
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O105311

SDC Stack - 3 x Container trailer 20-30-40-45 ft (sliding) - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 8
24 000 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2010
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 10ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O109694C

Feldbinder Powder tank alu 40 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 5
19 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

2008
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 10ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O037010

L.A.G. Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS - полуприколка цистерна
 11
29 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на битумен

2011
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 30 000 L

Онлајн: 10ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O042841

SDC Stack - 3 x Container trailer 20-30-40-45 ft (sliding) - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 6
24 000 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2011
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 10ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O109697C

Feldbinder Powder tank alu 45 m3 (tipping) - полуприколка цистерна
 10
18 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

2002
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 45 000 L

Онлајн: 11ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O026103

L.A.G. Powder tank alu 63 m3 (tipping) - полуприколка цистерна
 13
18 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

2004
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg
Волумен на резервоар: 63 000 L

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O014795

L.A.G. Powder tank alu 63 m3 (tipping) - полуприколка цистерна
 20
17 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

2004
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg
Волумен на резервоар: 63 000 L

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O014777

Maisonneuve Chemical tank inox 32.8 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 20
21 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

2002
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 32 886 L

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O063028A

Maisonneuve Chemical tank inox 32.8 m3 / 1 comp - полуприколка цистерна
 20
19 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на хемикалии

2003
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 32 889 L

Онлајн: 14ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O063045

Nooteboom 3-axle semi-lowbed trailer OSDS4103 41 t - полуприколка за низок утовар
 9
27 500 EUR

Полуприколка за низок утовар

2011
3-оски
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O000286

Nooteboom 4-axle semi-lowbed trailer 9.15 m / 89 t - полуприколка за низок утовар
 8
25 000 EUR

Полуприколка за низок утовар

2007
4-оски
Бруто тежина: 89 700 kg

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O000916

Robine Gas tank steel 49 m3 + pump/counter - полуприколка цистерна
 7
30 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG

1998
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg
Волумен на резервоар: 49 033 L

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O043034

Krone Curtain side trailer + sliding roof - полуприколка со церада
 6
3 500 EUR

Полуприколка со церада

3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O272224

Robine Gas tank steel 49 m3 + pump/counter - полуприколка цистерна
 7
30 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG

1998
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg
Волумен на резервоар: 49 025 L

Онлајн: 18ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O043035

1 2 3 21   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dingemanse B.V.
Вашата порака е испратена.