Dingemanse B.V.
За продавачотПогледнете мапаПонуди (641)

Dingemanse B.V.

phone_iphoneТелефони+310164 61...
location_onЛокацијаNetherlands, Hoogerheide
Antwerpsestraatweg 177, 4631 PN Hoogerheide, The Netherlands
languageВеб-страницаwww.dingemanse.nl

Испратете порака до Dingemanse B.V.


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Камион цистерна Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 19 m3 / 4 comp
20
Камион цистерна
Renault Premium 370.26 6x2 fuel tank 19 m3 / 4 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: гориво
Километража: 492250 km
Конфигурација на оска: 6x2
Излезна моќност: 370 hp
Бруто тежина: 26000 kg
Волумен на резервоар: 20300 L
15 000  EUR
Онлајн: 1час 36мин
Полуприколка цистерна Maisonneuve Chemical ACID tank alu 24.3 m3 / 1 comp
20
Полуприколка цистерна
Maisonneuve Chemical ACID tank alu 24.3 m3 / 1 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 34000 kg
Волумен на резервоар: 24305 L
13 500  EUR
Онлајн: 1час 36мин
Полуприколка цистерна Magyar Food tank inox 28.5 m3 / 4 comp + pump
20
Полуприколка цистерна
Magyar Food tank inox 28.5 m3 / 4 comp + pump
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: храна
Број на оски: 3-оски
Волумен на резервоар: 28500 L
24 000  EUR
Онлајн: 1час 36мин
Полуприколка цистерна Maisonneuve Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp / ADR 11/2021
20
Полуприколка цистерна
Maisonneuve Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp / ADR 11/2021
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 24509 L
16 500  EUR
Онлајн: 1час 37мин
Камион со кука за подигање, камион со кран Mercedes Actros 2544 6x2 container hook 14 t
20
Камион со кука за подигање, камион со кран
Mercedes Actros 2544 6x2 container hook 14 t
Dingemanse B.V.
Холандија
Година на производство: 2009
Километража: 683150 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 440 hp
27 500  EUR
Онлајн: 3ден
Камион цистерна Mercedes Axor 1829 4x2 gas tank 18 m3
20
Камион цистерна
Mercedes Axor 1829 4x2 gas tank 18 m3
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: гас/LPG
Година на производство: 2008
Километража: 357000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 4
Излезна моќност: 290 hp
Волумен на резервоар: 18005 L
25 500  EUR
Онлајн: 4ден
Камион влекач Mercedes Actros 1845 4x2 Euro 6
20
Камион влекач
Mercedes Actros 1845 4x2 Euro 6
Dingemanse B.V.
Холандија
Година на производство: 2014
Километража: 819150 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 450 hp
Бруто тежина: 19000 kg
19 000  EUR
Онлајн: 4ден
Камион со платформа, камион со кран M.A.N. TGA 26.310 6x2 RHD + Palfinger PK23002B
20
Камион со платформа, камион со кран
M.A.N. TGA 26.310 6x2 RHD + Palfinger PK23002B
Dingemanse B.V.
Холандија
Година на производство: 2006
Километража: 109400 km
Конфигурација на оска: 6x2
Излезна моќност: 310 hp
Бруто тежина: 26000 kg
19 500  EUR
Онлајн: 6ден
Полуприколка цистерна Fruehauf Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
11
Полуприколка цистерна
Fruehauf Bitumen tank steel 31 m3 / 1 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: битумен
Година на производство: 1992
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 34000 kg
Волумен на резервоар: 31075 L
7 900  EUR
Онлајн: 10ден
Камион цистерна Scania P230 4x2 fuel tank alu 12.7 m3 / 4 comp
20
Камион цистерна
Scania P230 4x2 fuel tank alu 12.7 m3 / 4 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2014
Километража: 208750 km
Конфигурација на оска: 4x2
Излезна моќност: 230 hp
Бруто тежина: 19000 kg
Волумен на резервоар: 12748 L
39 500  EUR
Онлајн: 13ден
Резултати пронајдени: 641
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.