Daniel Hambalek - DH TRUCKS од Чешка република, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Daniel Hambalek - DH TRUCKS

Активности
Лизинг, Изнајмување, Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Чешка република, Chodov
Jiráskova 779 CHODOV 357 35 CHODOV U KARLOVÝCH VAR 1, Czech Republic
Чешка република
Jachymovska 1424, CZ-36301 OStrov
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:11:19
Лица за контакт
Daniel Hambálek
Český, Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
Последни понуди
Scania R 520 V8 / Manuell / RETARDER / TOP - Камион влекач: слика 1
Scania R 520 V8 / Manuell / RETARDER / TOP - Камион влекач: слика 2
Scania R 520 V8 / Manuell / RETARDER / TOP - Камион влекач: слика 3
Scania R 520 V8 / Manuell / RETARDER / TOP - Камион влекач: слика 4
Scania R 520 V8 / Manuell / RETARDER / TOP - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Камион влекач Scania R 520 V8 / Manuell / RETARDER / TOP

20151072000 km4x2Евро 6519 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Chodov
Објавено: 13ден

27 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 716 288 MKD
 • ≈ 30 193 USD
20151072000 km4x2Евро 6519 hpБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Chodov
Контактирајте го продавачот
Meiller MZDA 1822 Y /LIFTACHSE/Plane/NL 13.240 kg/SOFORT - Кипер приколка: слика 1
Meiller MZDA 1822 Y /LIFTACHSE/Plane/NL 13.240 kg/SOFORT - Кипер приколка: слика 2
Meiller MZDA 1822 Y /LIFTACHSE/Plane/NL 13.240 kg/SOFORT - Кипер приколка: слика 3
Meiller MZDA 1822 Y /LIFTACHSE/Plane/NL 13.240 kg/SOFORT - Кипер приколка: слика 4
Meiller MZDA 1822 Y /LIFTACHSE/Plane/NL 13.240 kg/SOFORT - Кипер приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Кипер приколка Meiller MZDA 1822 Y /LIFTACHSE/Plane/NL 13.240 kg/SOFORT

Ново2-оскиКорисна носивост: 13240 kgБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Chodov
Објавено: 23ден

34 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 152 434 MKD
 • ≈ 37 866 USD
Ново2-оскиКорисна носивост: 13240 kgБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Chodov
Контактирајте го продавачот
Meiller MZDA 1822 Y/LIFTACHSE/Plane/NL 13.200 kg /SOFORT - Кипер приколка: слика 1
Meiller MZDA 1822 Y/LIFTACHSE/Plane/NL 13.200 kg /SOFORT - Кипер приколка: слика 2
Meiller MZDA 1822 Y/LIFTACHSE/Plane/NL 13.200 kg /SOFORT - Кипер приколка: слика 3
Meiller MZDA 1822 Y/LIFTACHSE/Plane/NL 13.200 kg /SOFORT - Кипер приколка: слика 4

Кипер приколка Meiller MZDA 1822 Y/LIFTACHSE/Plane/NL 13.200 kg /SOFORT

Ново2-оскиКорисна носивост: 13200 kgБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Chodov
Објавено: 23ден

34 990EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 152 434 MKD
 • ≈ 37 866 USD
Ново2-оскиКорисна носивост: 13200 kgБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Chodov
Контактирајте го продавачот
Meiller MHPS 44.2K /hydr.Klappe/Hardox 8+6+5 mm/SOFORT - Кипер полуприколка: слика 1
Meiller MHPS 44.2K /hydr.Klappe/Hardox 8+6+5 mm/SOFORT - Кипер полуприколка: слика 2
Meiller MHPS 44.2K /hydr.Klappe/Hardox 8+6+5 mm/SOFORT - Кипер полуприколка: слика 3
Meiller MHPS 44.2K /hydr.Klappe/Hardox 8+6+5 mm/SOFORT - Кипер полуприколка: слика 4
Meiller MHPS 44.2K /hydr.Klappe/Hardox 8+6+5 mm/SOFORT - Кипер полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Кипер полуприколка Meiller MHPS 44.2K /hydr.Klappe/Hardox 8+6+5 mm/SOFORT

Ново20232-оскиБруто тежина: 31000 kg
Чешка република, Chodov
Објавено: 10мес 10ден
Прашајте за цена
Ново20232-оскиБруто тежина: 31000 kg
Чешка република, Chodov
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(4)
t1 test dealer - Daniel Hambalek - DH TRUCKS
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.