G.A. den Otter Trucks B.V.B.A од Белгија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A

Веб-страница на компанијата
Локација
Белгија, Meer
Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:18:01
Лица за контакт
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Најдобри понуди
D-Tec Flextrailer - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 1
D-Tec Flextrailer - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 2
D-Tec Flextrailer - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 3
D-Tec Flextrailer - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 4
D-Tec Flextrailer - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 5
20183-оскиКорисна носивост: 36164 kgБруто тежина: 41000 kg
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
Ginaf C 3127 N EURO 5 - Камион за ѓубре: слика 1
Ginaf C 3127 N EURO 5 - Камион за ѓубре: слика 2
Ginaf C 3127 N EURO 5 - Камион за ѓубре: слика 3
Ginaf C 3127 N EURO 5 - Камион за ѓубре: слика 4
Ginaf C 3127 N EURO 5 - Камион за ѓубре: слика 5
2012170661 km299 hpКорисна носивост: 9520 kg
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
Ginaf C 3127 N EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 1
Ginaf C 3127 N EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 2
Ginaf C 3127 N EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 3
Ginaf C 3127 N EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 4
Ginaf C 3127 N EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 5
2015181931 km320 hpКорисна носивост: 10725 kg
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
Nokte NKT 1 - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 1
Nokte NKT 1 - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 2
Nokte NKT 1 - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 3
Nokte NKT 1 - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 4
Nokte NKT 1 - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 5

16 500EUR

Ново20243-оскиКорисна носивост: 34380 kgБруто тежина: 39000 kg
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
DAF XF 410 6X2 - Камион влекач: слика 1
DAF XF 410 6X2 - Камион влекач: слика 2
DAF XF 410 6X2 - Камион влекач: слика 3
DAF XF 410 6X2 - Камион влекач: слика 4
DAF XF 410 6X2 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

DAF XF 410 6X2

Камион влекач
2015999000 km6x2Евро 6412 hp
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Објавено: 1денБрој на оглас 2701
Прашајте за цена
2015999000 km6x2Евро 6412 hp
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Контактирајте го продавачот
Krone SD STACK OF 5 - Полуприколка со церада: слика 1
Krone SD STACK OF 5 - Полуприколка со церада: слика 2
Krone SD STACK OF 5 - Полуприколка со церада: слика 3
Krone SD STACK OF 5 - Полуприколка со церада: слика 4
Krone SD STACK OF 5 - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Krone SD STACK OF 5

Полуприколка со церада
20153-оскиКорисна носивост: 33900 kgБруто тежина: 41000 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Објавено: 2денБрој на оглас 55555
Прашајте за цена
20153-оскиКорисна носивост: 33900 kgБруто тежина: 41000 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Контактирајте го продавачот
Iveco EuroCargo 120 EL22 EUR5 - Камион: слика 1
Iveco EuroCargo 120 EL22 EUR5 - Камион: слика 2
Iveco EuroCargo 120 EL22 EUR5 - Камион: слика 3
Iveco EuroCargo 120 EL22 EUR5 - Камион: слика 4
Iveco EuroCargo 120 EL22 EUR5 - Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco EuroCargo 120 EL22 EUR5

Камион
2009317186 kmЕвро 5Корисна носивост: 3930 kgБруто тежина: 11990 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Објавено: 2денБрој на оглас 2699

16 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 015 127 MKD
  • ≈ 17 646 USD
2009317186 kmЕвро 5Корисна носивост: 3930 kgБруто тежина: 11990 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 26.440 6X2/4 BLS - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 26.440 6X2/4 BLS - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 26.440 6X2/4 BLS - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 26.440 6X2/4 BLS - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 26.440 6X2/4 BLS - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN TGX 26.440 6X2/4 BLS

Камион влекач
2014870000 km6x2Евро 6441 hpКорисна носивост: 18032 kgБруто тежина: 26500 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Објавено: 2денБрој на оглас 2698

16 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 015 127 MKD
  • ≈ 17 646 USD
2014870000 km6x2Евро 6441 hpКорисна носивост: 18032 kgБруто тежина: 26500 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Контактирајте го продавачот
Floor FLO-17-30H2 - Полуприколка платформа: слика 1
Floor FLO-17-30H2 - Полуприколка платформа: слика 2
Floor FLO-17-30H2 - Полуприколка платформа: слика 3
Floor FLO-17-30H2 - Полуприколка платформа: слика 4
Floor FLO-17-30H2 - Полуприколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Floor FLO-17-30H2

Полуприколка платформа
20023-оскиКорисна носивост: 37280 kgБруто тежина: 47000 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Објавено: 2денБрој на оглас 2697

11 500EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 707 513 MKD
  • ≈ 12 298 USD
20023-оскиКорисна носивост: 37280 kgБруто тежина: 47000 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Контактирајте го продавачот
Faymonville F-S42-1ACA - Полуприколка за низок утовар: слика 1
Faymonville F-S42-1ACA - Полуприколка за низок утовар: слика 2
Faymonville F-S42-1ACA - Полуприколка за низок утовар: слика 3
Faymonville F-S42-1ACA - Полуприколка за низок утовар: слика 4
Faymonville F-S42-1ACA - Полуприколка за низок утовар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Faymonville F-S42-1ACA

Полуприколка за низок утовар
20152-оскиКорисна носивост: 28400 kgБруто тежина: 42000 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Објавено: 2денБрој на оглас 2696
Прашајте за цена
20152-оскиКорисна носивост: 28400 kgБруто тежина: 42000 kg
Белгија, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(695)
t1 test dealer - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.