Degroote Trucks & Trailers од Белгија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Degroote Trucks & Trailers

Degroote Trucks & Trailers is one of the largest used Truck & Trailer dealers in Europe, with over 45 years experience, a dedicated team and a worldwide purchasing and sales network, we provide purchase and sale of your used vehicle from "door to door". With a stock of 1,200 used trucks and trailers you can find these in all brands, models, years and prices.

Веб-страница на компанијата
Локација
Белгија, Wingene
Head office, Hille Noord 18750 Wingene, Belgium
Холандија
Hazeldonk 6271 4836LG Breda, The Netherlands
Погледнете мапа
Работно време
08:00-18:00Пон - Пет
09:00-12:30Саб
Локално време на дилерот:19:48
Лица за контакт
person
Arne
English, Français, Nederlands
person
Sales department Degroote Trucks & Trailers Belgium
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
person
Sales department Degroote Trucks & Trailers the Netherlands
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
18 Повеќе од 18 години со Truck1
4.3
Осврти: 98
Извор: Google Maps
Последни понуди
Mercedes-Benz Actros 2631 - 6x4 - Кипер: слика 1
Mercedes-Benz Actros 2631 - 6x4 - Кипер: слика 2
Mercedes-Benz Actros 2631 - 6x4 - Кипер: слика 3
Mercedes-Benz Actros 2631 - 6x4 - Кипер: слика 4
Mercedes-Benz Actros 2631 - 6x4 - Кипер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Mercedes-Benz Actros 2631 - 6x4

2000559855 km6x4Евро 3310 hp13300 kg26000 kg
Белгија
Објавено: 3час 24мин Број на оглас 23061027

28 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 774 471 MKD
 • ≈ 30 480 USD
star
2000559855 km6x4Евро 3310 hp13300 kg26000 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
DAF CF 410 - Камион влекач: слика 1
DAF CF 410 - Камион влекач: слика 2
DAF CF 410 - Камион влекач: слика 3
DAF CF 410 - Камион влекач: слика 4
DAF CF 410 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

DAF CF 410

2013610644 km4x2Евро 5410 hp
Белгија
Објавено: 3час 24мин Број на оглас 23020270

16 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 036 389 MKD
 • ≈ 17 802 USD
star
2013610644 km4x2Евро 5410 hp
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
Flandria Skelet 20 ft - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 1
Flandria Skelet 20 ft - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 2
Flandria Skelet 20 ft - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 3
Flandria Skelet 20 ft - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 4
Flandria Skelet 20 ft - Транспортер на контејнер/ Полуприколка со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Flandria Skelet 20 ft

19892-оски26760 kg30000 kg
Белгија
Објавено: 3час 26мин Број на оглас 23091331

4 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 298 307 MKD
 • ≈ 5 124 USD
star
19892-оски26760 kg30000 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Axor 1924 - Камион сандучар: слика 1
Mercedes-Benz Axor 1924 - Камион сандучар: слика 2
Mercedes-Benz Axor 1924 - Камион сандучар: слика 3
Mercedes-Benz Axor 1924 - Камион сандучар: слика 4
Mercedes-Benz Axor 1924 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Mercedes-Benz Axor 1924

2008625354 km4x2Евро 5240 hp9600 kg19000 kg
Белгија
Објавено: 4денБрој на оглас 23091209

14 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 913 375 MKD
 • ≈ 15 689 USD
star
2008625354 km4x2Евро 5240 hp9600 kg19000 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
Robuste Kaiser Tautliner - Полуприколка со церада: слика 1
Robuste Kaiser Tautliner - Полуприколка со церада: слика 2
Robuste Kaiser Tautliner - Полуприколка со церада: слика 3
Robuste Kaiser Tautliner - Полуприколка со церада: слика 4
Robuste Kaiser Tautliner - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Robuste Kaiser Tautliner

20013-оски31400 kg39000 kg
Белгија
Објавено: 4денБрој на оглас 23081184

3 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 236 801 MKD
 • ≈ 4 067 USD
star
20013-оски31400 kg39000 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
DESOT Tautliner - Полуприколка со церада: слика 1
DESOT Tautliner - Полуприколка со церада: слика 2
DESOT Tautliner - Полуприколка со церада: слика 3
DESOT Tautliner - Полуприколка со церада: слика 4
DESOT Tautliner - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

DESOT Tautliner

20003-оски31750 kg39000 kg
Белгија
Објавено: 4денБрој на оглас 23081185

3 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 236 801 MKD
 • ≈ 4 067 USD
star
20003-оски31750 kg39000 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
Renault Magnum 460 DXi - Камион влекач: слика 1
Renault Magnum 460 DXi - Камион влекач: слика 2
Renault Magnum 460 DXi - Камион влекач: слика 3
Renault Magnum 460 DXi - Камион влекач: слика 4
Renault Magnum 460 DXi - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Renault Magnum 460 DXi

2007910000 km4x2Евро 4460 hp
Белгија
Објавено: 6денБрој на оглас 15071702

8 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 544 335 MKD
 • ≈ 9 350 USD
star
2007910000 km4x2Евро 4460 hp
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
DAF XF 460 with System trailer - Камион со церада: слика 1
DAF XF 460 with System trailer - Камион со церада: слика 2
DAF XF 460 with System trailer - Камион со церада: слика 3
DAF XF 460 with System trailer - Камион со церада: слика 4
DAF XF 460 with System trailer - Камион со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

DAF XF 460 with System trailer

2015967206 km4x2Евро 6460 hp8740 kg19000 kg
Белгија
Објавено: 6денБрој на оглас 23091221

29 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 814 450 MKD
 • ≈ 31 166 USD
star
2015967206 km4x2Евро 6460 hp8740 kg19000 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Atego 1218 - Кипер, Камион со кран: слика 1
Mercedes-Benz Atego 1218 - Кипер, Камион со кран: слика 2
Mercedes-Benz Atego 1218 - Кипер, Камион со кран: слика 3
Mercedes-Benz Atego 1218 - Кипер, Камион со кран: слика 4
Mercedes-Benz Atego 1218 - Кипер, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
videocam

Mercedes-Benz Atego 1218

2002350698 km4x2Евро 3180 hp4000 kg11990 kg
Белгија
Објавено: 6денБрој на оглас 23071095

16 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 036 389 MKD
 • ≈ 17 802 USD
star
2002350698 km4x2Евро 3180 hp4000 kg11990 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
DAF LF55.180 with meat rails - Камион ладилник: слика 1
DAF LF55.180 with meat rails - Камион ладилник: слика 2
DAF LF55.180 with meat rails - Камион ладилник: слика 3
DAF LF55.180 with meat rails - Камион ладилник: слика 4
DAF LF55.180 with meat rails - Камион ладилник: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

DAF LF55.180 with meat rails

2007326730 km4x2Евро 4180 hp11260 kg18500 kg
Белгија
Објавено: 6денБрој на оглас 23091248

13 850EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 851 869 MKD
 • ≈ 14 632 USD
star
2007326730 km4x2Евро 4180 hp11260 kg18500 kg
Белгија
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(779)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.