CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Холандија, Zetten
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

Холандија, Zetten
Веб-страница
Локација
Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Личност за контакт
Aleksander Alijev
English, Nederlands, Русский, Български, Türkçe
Последни понуди
DAF FAN 75 CF 250 Euro 5 Hiab 21 ton/meter laadkraan - камион за ѓубре
 9
26 500 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2008
151 789 km
256 hp
Корисна носивост: 8 880 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација 37525

DAF FAN 75 CF 250 Euro 5 Hiab 21 ton/meter laadkraan - камион за ѓубре
 9
24 000 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2008
155 395 km
256 hp
Корисна носивост: 9 130 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација 37335

Mercedes-Benz Actros 5044 10x8 Manual Steel Hyva 23m3 - кипер
 20
35 000 EUR
Нето цена

Кипер

2006
845 047 km
436 hp
Корисна носивост: 30 130 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација 38212

Ahlmann AZ 85 T - утоварувач со тркала
 11
17 000 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2005
7 840 km

Онлајн: 1ден

Идентификација 39474

MAN TGX 26.440 6X2-4 BL EEV HMF 30 ton/meter laadkraan - камион влекач
 14
46 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
733 505 km
6x2
441 hp
Корисна носивост: 12 385 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација 39455

DAF XF 480 Spacecab Euro 6 NEW - камион влекач
 17
77 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
275 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Идентификација 39208

DAF XF 480 Spacecab Euro 6 NEW - камион влекач
 17
77 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
320 km
4x2
483 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Идентификација 39205

Scania P 320 Euro 6 AMS zijlader - камион за ѓубре
 19
92 000 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2014
120 042 km
235 hp
Корисна носивост: 10 000 kg

Онлајн: 5ден

Идентификација 39448

Iveco Eurocargo 75-160 - камион сандучар
 19
46 500 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2018
48 672 km
4x2
160 hp
Корисна носивост: 2 540 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 5ден

Идентификација 39447

MAN TGM 18.290 FL Effer 16 ton/meter laadkraan - кипер
 20
64 000 EUR
Нето цена

Кипер

2014
192 362 km
4x2
290 hp
Корисна носивост: 7 863 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 5ден

Идентификација 39470

Прикажи ги сите понуди (725)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Вашата порака е испратена.