CLEAN MAT TRUCKS B.V.

Веб-страница
www.cleanmat.eu
Локација
Холандија, Zetten
Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Лица за контакт
Aleksander Alijev
English, Nederlands, Русский, Български, Türkçe
Kick van der Zwaag
Последни понуди
Mercedes-Benz 2638 AK V8 6x6 Assistentie voertuig - камион сандучар
49 500 EUR
Нето цена

Камион сандучар

1995
175 084 km
6x6
381 hp
Корисна носивост: 15 280 kg
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 14мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39689

DAF FAN 75 CF 310 HMF 14 ton/meter laadkraan - камион со кука за подигање
 12
29 500 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2005
292 786 km
6x2
315 hp
Корисна носивост: 15 630 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1час 10мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39655

Mercedes-Benz Actros 2635 6x4 Combi Rioolreiniger - вакуумски камион
 13
32 500 EUR
Нето цена

Вакуумски камион

1998
644 485 km
455 hp
Корисна носивост: 10 850 kg

Онлајн: 20час 10мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39617

Volvo FM 12.340 HMF 22 ton/meter laadkraan - камион со кука за подигање
 15
22 750 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2002
457 245 km
8x2
340 hp
Корисна носивост: 18 430 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 22час 58мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 38572

DAF FAN 75 CF 310 Hiab 22 ton/meter laadkraan - камион со кука за подигање
 11
44 000 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2009
171 973 km
6x2
310 hp
Корисна носивост: 13 460 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39662

DAF FAD 85 CF 460 8x4 Euro 5 - камион со кука за подигање
 16
43 000 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2012
327 376 km
8x4
464 hp
Корисна носивост: 25 725 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

Онлајн: 1ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 38216

Scania P 420 Euro 5 Palfinger 14 ton/meter Z-kraan - камион со кука за подигање
 9
39 000 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2007
574 593 km
8x2
421 hp
Корисна носивост: 19 660 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39659

DAF FAG 75 CF 250 - камион за ѓубре
 8
28 000 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2010
181 020 km
256 hp
Корисна носивост: 13 325 kg

Онлајн: 1ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39642

HIAB X-HIPRO 558 EP-5 NEW  - кран монтиран на камион
 7
79 500 EUR
Нето цена

Кран монтиран на камион

2018

Онлајн: 1ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација A3830

DAF XF 480 Spacecab MX engine brake Euro 6 NEW - камион влекач
 17
76 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
275 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39208

Прикажи ги сите понуди (690)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Вашата порака е испратена.