Central Machinery Limited

Телефони
Веб-страница
http://cmldiggers.com
Локација
Обединето Кралство, Worcestershire
Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom
Последни понуди
Kubota KX151 - багер
 8
10 700 EUR
Нето цена

Багер

2000
Нето тежина: 4 600 kg

Онлајн: 1ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

HITACHI ZX85USBLC - багер
 7
27 085 EUR
Нето цена

Багер

2013
6 398 ч

Онлајн: 16ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Kubota KX0808-4 - багер
 8
30 626 EUR
Нето цена

Багер

2014
4 667 km
4 667 ч

Онлајн: 16ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Komatsu PC130LC - багер
 9
23 433 EUR
Нето цена

Багер

2008
5 650 ч

Онлајн: 1мес 6ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Doosan DX140LC - багер
 5
28 025 EUR
Нето цена

Багер

2012

Онлајн: 1мес 7ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Worcestershire

BOBCAT T590 - мини утоварувач
 6
15 597 EUR
Нето цена

Мини утоварувач

2014
1 200 ч

Онлајн: 1мес 10ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

KOMATSU WH609 - телескопски ракувач
 6
12 826 EUR
Нето цена

Телескопски ракувач

2007
6 124 ч
Висина на кревање: 9 000 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Black and White BW08 BW12 BW20T - утоварувач со тркала
 11
11 655 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

Ново
2020

Онлајн: 1мес 22ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Worcestershire

JCB 814 Super - багер гасеничар
 8
7 906 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

1989
12 135 ч

Онлајн: 1мес 23ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

BARFORD US40 - градежно сито
 5
9 078 EUR
Нето цена

Градежно сито

Ново
2017

Онлајн: 1мес 23ден

Central Machinery Limited

Обединето Кралство, Worcestershire

Прикажи ги сите понуди (15)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Central Machinery Limited
Вашата порака е испратена.