CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Телефони
Веб-страница
www.capmeurope.com
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
Локација
Франција, Senlis
Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Лица за контакт
Geoffroy de LACOTTE
English, Español, Français
Последни понуди
Caterpillar EP25K-PAC - вилушкар
 16
Прашајте за цена

Вилушкар

2011
Електро
8 967 ч
Висина на кревање: 4 710 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 14674

Hyster H12.00XM - преден вилушкар со четири тркала
 1
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
Дизел
2 145 ч
Висина на кревање: 3 750 mm
Капцитет на кревање: 12 000 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 16034

Caterpillar NSR16N - сложувач
 7
Прашајте за цена

Сложувач

2009
3 404 ч
Висина на кревање: 5 400 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 11022

Caterpillar EP20K-PAC - вилушкар
 10
Прашајте за цена

Вилушкар

2004
Електро
13 570 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15698

Caterpillar NSR20N - сложувач
 3
Прашајте за цена

Сложувач

2011
2 276 ч
Висина на кревање: 5 400 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15887

Caterpillar EP16KT - вилушкар
 2
Прашајте за цена

Вилушкар

2002
Електро
Висина на кревање: 4 333 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15657

Caterpillar GP30N - вилушкар
 4
Прашајте за цена

Вилушкар

2011
ТНГ
8 385 ч
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 14608

Hubtex VL 25-12 - 4-насочен вилушкар
 16
Прашајте за цена

4-насочен вилушкар

2000
4 384 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 16042

Caterpillar NSP16N - сложувач
 7
Прашајте за цена

Сложувач

2010
2 422 ч
Висина на кревање: 5 400 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 12280

Caterpillar NSP12N - сложувач
 7
Прашајте за цена

Сложувач

2006
730 ч
Висина на кревање: 2 900 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 14час 39мин

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15776

Прикажи ги сите понуди (954)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte
Вашата порака е испратена.