CADI Parts s.r.l.
За продавачотПогледнете мапаПонуди (355)

CADI Parts s.r.l.

phone_iphoneТелефони+39 055 88...
location_onЛокацијаItaly, Firenze
Via delle Cantine, 27 50041 Calenzano - FirenzeTuscany - Italy
languageВеб-страницаhttp://www.cadiparts.com
access_timeРаботно време08:30-19:00 Пон - Пет
08:30-12:30 Саб
Локално време на дилерот — 06:06

Лица за контакт

Gabriele Casati

Gabriele Casati

English, Italiano

+39 393 99...

Nino Di Pietro

Nino Di Pietro

English, Italiano

+39 393 99...

Испратете порака до CADI Parts s.r.l.


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Блок на цилиндерот за камион  MAN D2876LE131
6
Блок на цилиндерот за камион
MAN D2876LE131
CADI Parts s.r.l.
Италија
Прашајте за цена
Онлајн: 2мес 4ден
Мотор за камион  MAN D2842LE - D2842LE201 - D2842LE211
8
Мотор за камион
MAN D2842LE - D2842LE201 - D2842LE211
CADI Parts s.r.l.
Италија
Прашајте за цена
Онлајн: 2мес 4ден
Мотор за камион  MAN D2866LF37
13
Мотор за камион
MAN D2866LF37
CADI Parts s.r.l.
Италија
Прашајте за цена
Онлајн: 2мес 4ден
Мотор  MAN D2842LYE
3
Мотор
MAN D2842LYE
CADI Parts s.r.l.
Италија
Прашајте за цена
Онлајн: 2мес 4ден
Мотор за камион  MERCEDES-BENZ OM501LA - VAR. 541.974
6
Мотор за камион
MERCEDES-BENZ OM501LA - VAR. 541.974
CADI Parts s.r.l.
Италија
Прашајте за цена
Онлајн: 2мес 4ден
Глава на цилиндар за камион  MAN TESTATA CILINDRO - 51031006095 -
13
Глава на цилиндар за камион
MAN TESTATA CILINDRO - 51031006095 -
CADI Parts s.r.l.
Италија
Погоден за модели: MAN
Прашајте за цена
Онлајн: 2мес 4ден
Менувач за камион  ZF AS-TRONIC 12AS2330TD
9
Менувач за камион
ZF AS-TRONIC 12AS2330TD
CADI Parts s.r.l.
Италија
ОЕМ замена: ZF 1353031005 - Rif. DAF 1681741, ASTRONIC ZF 12AS2330
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 13ден
Интеркулер за камион  MAN - RADIATORE ARIA COMBURENTE - MOTORI D2066 - D2676 - per bus e
11
Интеркулер за камион
MAN - RADIATORE ARIA COMBURENTE - MOTORI D2066 - D2676 - per bus e
CADI Parts s.r.l.
Италија
ОЕМ замена: 51095007154 / 51095007151 / 51095007160 / 51095007168, D2066 D2676 INTERCOOLER EURO 6 E6
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 13ден
Блок на цилиндерот за камион  MAN - MOTORE D2876LF12 - 480CV - EURO 3 -
5
Блок на цилиндерот за камион
MAN - MOTORE D2876LF12 - 480CV - EURO 3 -
CADI Parts s.r.l.
Италија
Погоден за модели: MAN
ОЕМ замена: 81005016113 / 81005019113, D2876 Common Rail LONG LONGBLOCK
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 13ден
Блок на цилиндерот за камион  MAN - MOTORE D2876LF02 - 460CV - EVB - EURO 2 -
5
Блок на цилиндерот за камион
MAN - MOTORE D2876LF02 - 460CV - EVB - EURO 2 -
CADI Parts s.r.l.
Италија
Погоден за модели: MAN
ОЕМ замена: 81005016019 / 81005019019 / 81005016063, D2876 TRUCK LONG LONGBLOCK
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 13ден
Резултати пронајдени: 355
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.