CADI Parts s.r.l. од Италија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

CADI Parts s.r.l.

Веб-страница на компанијата
Локација
Италија, Firenze
Via delle Cantine, 27 50041 Calenzano - FirenzeTuscany - Italy
Погледнете мапа
Работно време
08:30-19:00Пон - Пет
08:30-12:30Саб
Локално време на дилерот:07:07
Лица за контакт
Gabriele Casati
English, Italiano
Nino Di Pietro
English, Italiano

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
5 Повеќе од 5 години со Truck1
4.8
Осврти: 6
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
MAN D2676LF25 - 480CV - Мотор за Камион: слика 1
MAN D2676LF25 - 480CV - Мотор за Камион: слика 2
MAN D2676LF25 - 480CV - Мотор за Камион: слика 3
MAN D2676LF25 - 480CV - Мотор за Камион: слика 4
MAN D2676LF25 - 480CV - Мотор за Камион: слика 5
Прашајте за цена
Побарајте информации
Италија
MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e - Блок на цилиндерот за Камион: слика 1
MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e - Блок на цилиндерот за Камион: слика 2
MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e - Блок на цилиндерот за Камион: слика 3
MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e - Блок на цилиндерот за Камион: слика 4
MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e - Блок на цилиндерот за Камион: слика 5
ОЕМ замена: D0836 D0836LE STAZIONARIO INDUSTRIALE LONG LONGBLOCK ALLEGGERITO
Италија
Mercedes-Benz OM457HLA A4571800501 - Пумпа за масло за Камион: слика 1
Mercedes-Benz OM457HLA A4571800501 - Пумпа за масло за Камион: слика 2
Mercedes-Benz OM457HLA A4571800501 - Пумпа за масло за Камион: слика 3
Прашајте за цена
ОЕМ замена: A4571800501
Италија
MAN D2876 / E2876 D2876 E2876  MAN - Коленесто вратило за Камион: слика 1
MAN D2876 / E2876 D2876 E2876  MAN - Коленесто вратило за Камион: слика 2
MAN D2876 / E2876 D2876 E2876  MAN - Коленесто вратило за Камион: слика 3
MAN D2876 / E2876 D2876 E2876  MAN - Коленесто вратило за Камион: слика 4
MAN D2876 / E2876 D2876 E2876  MAN - Коленесто вратило за Камион: слика 5
Прашајте за цена
Погоден за модели: MANОЕМ замена: 51021006018 / 51021006058 / 51021016082 / 51021016044 / 51021016101 / 51021010573 / 51021016038 / 51021010581 / 51021016021 / 51021010536 / 51021017706, D2876 E2876
Италија
Последни понуди
51081020118  MAN - Друга машина за Камион: слика 1
51081020118  MAN - Друга машина за Камион: слика 2
51081020118  MAN - Друга машина за Камион: слика 3
51081020118  MAN - Друга машина за Камион: слика 4

51081020118 MAN

Друга машина за Камион
Италија, Calenzano (FI)
Објавено: 4час 9мин
Прашајте за цена
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
MAN - SARACINESCA MODULO EGR AGR - Вентил за Камион: слика 1
MAN - SARACINESCA MODULO EGR AGR - Вентил за Камион: слика 2
MAN - SARACINESCA MODULO EGR AGR - Вентил за Камион: слика 3
MAN - SARACINESCA MODULO EGR AGR - Вентил за Камион: слика 4
MAN - SARACINESCA MODULO EGR AGR - Вентил за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

MAN - SARACINESCA MODULO EGR AGR

Вентил за Камион
ОЕМ замена: 51081506034 / 51081506037 / 51081506101, EGR AGR
Италија, Calenzano (FI)
Објавено: 4час 9мин
Прашајте за цена
ОЕМ замена: 51081506034 / 51081506037 / 51081506101, EGR AGR
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
MAN D2876LE103 / D2876LE104 - stazionario / industriale - Мотор: слика 1
MAN D2876LE103 / D2876LE104 - stazionario / industriale - Мотор: слика 2
MAN D2876LE103 / D2876LE104 - stazionario / industriale - Мотор: слика 3
MAN D2876LE103 / D2876LE104 - stazionario / industriale - Мотор: слика 4
MAN D2876LE103 / D2876LE104 - stazionario / industriale - Мотор: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

MAN D2876LE103 / D2876LE104 - stazionario / industriale

Мотор
Италија, Calenzano (FI)
Објавено: 4час 10мин
Прашајте за цена
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
MOTORE MAN D2676LF50 - 400CV - Мотор за Камион: слика 1
MOTORE MAN D2676LF50 - 400CV - Мотор за Камион: слика 2
MOTORE MAN D2676LF50 - 400CV - Мотор за Камион: слика 3
MOTORE MAN D2676LF50 - 400CV - Мотор за Камион: слика 4
MOTORE MAN D2676LF50 - 400CV - Мотор за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

MOTORE MAN D2676LF50 - 400CV

Мотор за Камион
Италија, Calenzano (FI)
Објавено: 4час 10мин
Прашајте за цена
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
DISPOSITIVO COMANDO EDC BOSCH 0281010255  MAN - Единица за контрола за Камион: слика 1
DISPOSITIVO COMANDO EDC BOSCH 0281010255  MAN - Единица за контрола за Камион: слика 2

DISPOSITIVO COMANDO EDC BOSCH 0281010255 MAN

Единица за контрола за Камион
Погоден за модели: MANОЕМ замена: BOSCH 0281010255
Италија, Calenzano (FI)
Објавено: 4час 10мин
Прашајте за цена
Погоден за модели: MANОЕМ замена: BOSCH 0281010255
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
BOSCH - Инјектор за Камион: слика 1
BOSCH - Инјектор за Камион: слика 2

BOSCH

Инјектор за Камион
ОЕМ замена: MAN 51101006064 / 51101006126 / 51101006079 / 51101006127 - BOSCH 0445120061 / 0445120217 / 0445120100 / 0445120219, BOSCH
Италија, Calenzano (FI)
Објавено: 4час 10мин
Прашајте за цена
ОЕМ замена: MAN 51101006064 / 51101006126 / 51101006079 / 51101006127 - BOSCH 0445120061 / 0445120217 / 0445120100 / 0445120219, BOSCH
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(493)
t1 test dealer - CADI Parts s.r.l.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.