BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V. од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Активности
Лизинг
Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Roosendaal
Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:30Пон - Пет
09:00-15:00Саб
Локално време на дилерот:04:27
Лица за контакт
person
Rob Verleijsen
Deutsch, English, Français, Nederlands
person
Piet Burgers
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
4.6
Осврти: 81
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Selection Airco Trekhaak 100 - Друга машина: слика 1
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Selection Airco Trekhaak 100 - Друга машина: слика 2
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Selection Airco Trekhaak 100 - Друга машина: слика 3
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Selection Airco Trekhaak 100 - Друга машина: слика 4
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Selection Airco Trekhaak 100 - Друга машина: слика 5
2016105681 km
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz GLE 250 d 4MATIC Automaat Grijs Kent Leer, Zonne Dak Trekh - Автомобил: слика 1
Mercedes-Benz GLE 250 d 4MATIC Automaat Grijs Kent Leer, Zonne Dak Trekh - Автомобил: слика 2
Mercedes-Benz GLE 250 d 4MATIC Automaat Grijs Kent Leer, Zonne Dak Trekh - Автомобил: слика 3
Mercedes-Benz GLE 250 d 4MATIC Automaat Grijs Kent Leer, Zonne Dak Trekh - Автомобил: слика 4
Mercedes-Benz GLE 250 d 4MATIC Automaat Grijs Kent Leer, Zonne Dak Trekh - Автомобил: слика 5
2015183348 km
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Fiat Scudo 12 2.0 MultiJet LH1 SX Airco Cruise Trekhaak 2000 - Товарно комбе: слика 1
Fiat Scudo 12 2.0 MultiJet LH1 SX Airco Cruise Trekhaak 2000 - Товарно комбе: слика 2
Fiat Scudo 12 2.0 MultiJet LH1 SX Airco Cruise Trekhaak 2000 - Товарно комбе: слика 3
Fiat Scudo 12 2.0 MultiJet LH1 SX Airco Cruise Trekhaak 2000 - Товарно комбе: слика 4
Fiat Scudo 12 2.0 MultiJet LH1 SX Airco Cruise Trekhaak 2000 - Товарно комбе: слика 5
2007219759 kmдизелЕвро 43136 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang Airco Cruise 3 Zits Achter Deuren Nav - Товарно комбе: слика 1
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang Airco Cruise 3 Zits Achter Deuren Nav - Товарно комбе: слика 2
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang Airco Cruise 3 Zits Achter Deuren Nav - Товарно комбе: слика 3
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang Airco Cruise 3 Zits Achter Deuren Nav - Товарно комбе: слика 4
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang Airco Cruise 3 Zits Achter Deuren Nav - Товарно комбе: слика 5
2021107839 kmдизел3165 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Последни понуди
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Koel Vries Dag & Nacht.3 Zits Trekha - Товарно комбе: слика 1
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Koel Vries Dag & Nacht.3 Zits Trekha - Товарно комбе: слика 2
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Koel Vries Dag & Nacht.3 Zits Trekha - Товарно комбе: слика 3
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Koel Vries Dag & Nacht.3 Zits Trekha - Товарно комбе: слика 4
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Koel Vries Dag & Nacht.3 Zits Trekha - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (23)

Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Koel Vries Dag & Nacht.3 Zits Trekha

2011271732 kmдизелЕвро 53101 hp
Холандија, Roosendaal
Објавено: 4денБрој на оглас 3896

9 950EUR

 • ≈ 611 271 MKD
 • ≈ 10 753 USD
star
2011271732 kmдизелЕвро 53101 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 366 L2H2 Automaat Airco Cruise Camera - Товарно комбе: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 366 L2H2 Automaat Airco Cruise Camera - Товарно комбе: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 366 L2H2 Automaat Airco Cruise Camera - Товарно комбе: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 366 L2H2 Automaat Airco Cruise Camera - Товарно комбе: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 366 L2H2 Automaat Airco Cruise Camera - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz Sprinter 319 3.0 CDI 366 L2H2 Automaat Airco Cruise Camera

2011264533 kmдизелЕвро 53190 hp
Холандија, Roosendaal
Објавено: 4денБрој на оглас 6-VNT-34

11 950EUR

 • ≈ 734 139 MKD
 • ≈ 12 914 USD
star
2011264533 kmдизелЕвро 53190 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Airco 3 Zits Euro 5 - Товарно комбе: слика 1
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Airco 3 Zits Euro 5 - Товарно комбе: слика 2
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Airco 3 Zits Euro 5 - Товарно комбе: слика 3
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Airco 3 Zits Euro 5 - Товарно комбе: слика 4
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Airco 3 Zits Euro 5 - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Airco 3 Zits Euro 5

2015349149 kmдизелЕвро 53111 hp
Холандија, Roosendaal
Објавено: 4денБрој на оглас VR-666-V

7 950EUR

 • ≈ 488 402 MKD
 • ≈ 8 591 USD
star
2015349149 kmдизелЕвро 53111 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 SX Airco Cruise Camera Trekhaak - Товарно комбе: слика 1
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 SX Airco Cruise Camera Trekhaak - Товарно комбе: слика 2
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 SX Airco Cruise Camera Trekhaak - Товарно комбе: слика 3
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 SX Airco Cruise Camera Trekhaak - Товарно комбе: слика 4
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 SX Airco Cruise Camera Trekhaak - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 SX Airco Cruise Camera Trekhaak

201851209 kmдизелЕвро 63126 hp
Холандија, Roosendaal
Објавено: 4денБрој на оглас V-277-TJ

16 950EUR

 • ≈ 1 041 311 MKD
 • ≈ 18 318 USD
star
201851209 kmдизелЕвро 63126 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Vito 115 CDI 320 4x4(Motor Defect ) Automaat Dub Scuifd - Товарно комбе: слика 1
Mercedes-Benz Vito 115 CDI 320 4x4(Motor Defect ) Automaat Dub Scuifd - Товарно комбе: слика 2
Mercedes-Benz Vito 115 CDI 320 4x4(Motor Defect ) Automaat Dub Scuifd - Товарно комбе: слика 3
Mercedes-Benz Vito 115 CDI 320 4x4(Motor Defect ) Automaat Dub Scuifd - Товарно комбе: слика 4
Mercedes-Benz Vito 115 CDI 320 4x4(Motor Defect ) Automaat Dub Scuifd - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Mercedes-Benz Vito 115 CDI 320 4x4(Motor Defect ) Automaat Dub Scuifd

2009374575 kmдизелЕвро 43150 hp
Холандија, Roosendaal
Објавено: 4денБрој на оглас 84-VZH-4

3 950EUR

 • ≈ 242 665 MKD
 • ≈ 4 268 USD
star
2009374575 kmдизелЕвро 43150 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1 Airco Cruise Dub Schuifdeur 3 Zits Tr - Товарно комбе: слика 1
Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1 Airco Cruise Dub Schuifdeur 3 Zits Tr - Товарно комбе: слика 2
Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1 Airco Cruise Dub Schuifdeur 3 Zits Tr - Товарно комбе: слика 3
Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1 Airco Cruise Dub Schuifdeur 3 Zits Tr - Товарно комбе: слика 4
Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1 Airco Cruise Dub Schuifdeur 3 Zits Tr - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1 Airco Cruise Dub Schuifdeur 3 Zits Tr

2014202452 kmдизелЕвро 5390 hp
Холандија, Roosendaal
Објавено: 4денБрој на оглас VJ-348-Z

5 450EUR

 • ≈ 334 816 MKD
 • ≈ 5 890 USD
star
2014202452 kmдизелЕвро 5390 hp
Холандија, Roosendaal
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(143)
t1 test dealer - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.