BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
За продавачотПогледнете мапаПонуди (106)

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

phone_iphoneТелефони+31 165566...
location_onЛокацијаNetherlands, Roosendaal
Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
languageВеб-страницаwww.bwcr.nl
checkАктивностиЛизинг
access_timeРаботно време08:00-17:30 Пон - Пет
09:00-15:00 Саб
Локално време на дилерот — 04:20

Лица за контакт

Rob Verleijsen

Rob Verleijsen

Deutsch, English, Français, Nederlands

+31 630474...

Piet Burgers

Piet Burgers

Deutsch, English, Nederlands

+31 610108...

Испратете порака до BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Камион влекач, комби со двојна кабина Ford Transit 350L 2.4TDCi Dubbellucht & Oplegger Doornwaard DT
12
Камион влекач, комби со двојна кабина
Ford Transit 350L 2.4TDCi Dubbellucht & Oplegger Doornwaard DT
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2005
Километража: 142229 km
Емисиона класа: Евро 4
10 950  EUR
Онлајн: 2ден
Товарно комбе Ford Transit 300L 2.2 TDCI HD Airco,,3 Zits ,Trekhaak 2800 kg V
11
Товарно комбе
Ford Transit 300L 2.2 TDCI HD Airco,,3 Zits ,Trekhaak 2800 kg V
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2011
Километража: 253090 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 5
Број на седишта: 3
6 950  EUR
Онлајн: 2ден
Камион влекач, комби со двојна кабина Ford Transit 350L 2.4TDCi Dubbellucht,Airco B.E Trekker
20
Камион влекач, комби со двојна кабина
Ford Transit 350L 2.4TDCi Dubbellucht,Airco B.E Trekker
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2005
Километража: 142193 km
Емисиона класа: Евро 4
7 950  EUR
Онлајн: 5ден
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 DC Edition EcoFlex Dub Schuifdeur,Ai
15
Товарно комбе
Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 DC Edition EcoFlex Dub Schuifdeur,Ai
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2017
Километража: 171899 km
Гориво: дизел
Број на седишта: 3
14 950  EUR
Онлајн: 8ден
Товарно комбе Citroen Jumpy 2.0 BlueHDI 120 Club M S&S Airco .3 Zits, Trekhaak
17
Товарно комбе
Citroen Jumpy 2.0 BlueHDI 120 Club M S&S Airco .3 Zits, Trekhaak
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2016
Километража: 184092 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
10 950  EUR
Онлајн: 8ден
Камион влекач, комбе Iveco Daily 40C17 3.0 300 B.E Trekker Koel Vries Werkt 100%.Li
20
Камион влекач, комбе
Iveco Daily 40C17 3.0 300 B.E Trekker Koel Vries Werkt 100%.Li
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2015
Километража: 375462 km
Емисиона класа: Евро 5
21 950  EUR
Онлајн: 12ден
Товарно комбе Ford Transit 280M 2.2 TDCI HD Airco 3 Zits,Trekhaak 2500 kg
20
Товарно комбе
Ford Transit 280M 2.2 TDCI HD Airco 3 Zits,Trekhaak 2500 kg
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2008
Километража: 196376 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 4
Број на седишта: 3
6 950  EUR
Онлајн: 16ден
Патничко комбе Nissan Almera Tino 1.8 Visia Trekhaak 1250 kg
20
Патничко комбе
Nissan Almera Tino 1.8 Visia Trekhaak 1250 kg
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2004
Километража: 218005 km
Гориво: бензин
Емисиона класа: Евро 3
Број на седишта: 5
1 450  EUR
Онлајн: 16ден
Товарно комбе Volkswagen Caddy 2.0 TDI L1H1 BMT Trendline Airco
20
Товарно комбе
Volkswagen Caddy 2.0 TDI L1H1 BMT Trendline Airco
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2018
Километража: 233740 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 2
8 950  EUR
Онлајн: 16ден
Комбе со отворен сандак, комби со двојна кабина Volkswagen Crafter 35 2.0 TDI L4 4Motion Comfortline Dub Cab Pick Up
20
Комбе со отворен сандак, комби со двојна кабина
Volkswagen Crafter 35 2.0 TDI L4 4Motion Comfortline Dub Cab Pick Up
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Холандија
Година на производство: 2019
Километража: 23167 km
Гориво: дизел
Број на седишта: 6
27 950  EUR
Онлајн: 16ден
Резултати пронајдени: 106
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.