Bus Trade Center Stockholm AB
Доверлив
15
Повеќе од 15 години со Truck1

Bus Trade Center Stockholm AB

Телефони
Веб-страница
www.bustradecenter.com
Локација
Шведска, Järfälla
Girovägen 1, 175 62 Järfälla, Sweden
Последни понуди
Volvo Carrus 9700H B12B 6x2 - патнички вагон автобус
 5
16 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2004
950 000 km
6x2
Број на седишта: 55

Онлајн: 9ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 74073

Mercedes-Benz TOURISMO RHD M - патнички вагон автобус
 1
54 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2013
500 000 km
6x2
Број на седишта: 50

Онлајн: 9ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 73708

Scania BEULAS SPICA K400 - патнички вагон автобус
 5
24 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2010
750 000 km
4x2
Број на седишта: 51

Онлајн: 11ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden, Stockholm

Идентификација 74072

Iveco EURORIDER Vest Horisont - приградски автобус
 5
9 000 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2010
650 000 km
6x2
Број на седишта: 56

Онлајн: 1мес

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 74051

Mercedes-Benz Sprinter 416 CDI - минибус
 4
6 500 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2004
1 000 000 km
4x2
Број на седишта: 19

Онлајн: 1мес

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 74066

Mercedes-Benz TOURISMO RHD-M O350/17RHD - патнички вагон автобус
 5
54 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2012
800 000 km
6x2
Број на седишта: 50

Онлајн: 1мес 6ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 74065

Scania VEST K270 IB NB - приградски автобус
 5
8 500 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2007
500 000 km
4x2
Број на седишта: 50

Онлајн: 1мес 8ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden, Stockholm

Идентификација 74063

Volvo 9500H B8R 4x2 - патнички вагон автобус
 5
210 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2017
100 000 km
4x2
Број на седишта: 49

Онлајн: 1мес 12ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 74060

Volvo 9700M B11R 4x2 - патнички вагон автобус
 5
255 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2019
49 999 km
4x2
Број на седишта: 49

Онлајн: 1мес 12ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 74058

Volvo 9700M B11R 4x2 - патнички вагон автобус
 5
255 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2019
49 999 km
4x2
Број на седишта: 49

Онлајн: 1мес 12ден

Bus Trade Center Stockholm AB

15

Шведска, Sweden

Идентификација 74059

Прикажи ги сите понуди (50)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Bus Trade Center Stockholm AB
Вашата порака е испратена.