BRÜGGEN SWAP-STORE од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

BRÜGGEN SWAP-STORE

Активности
Лизинг, Изнајмување, Поправка и услуга
Локација
Германија, Oelde
Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:05:40
Лица за контакт
person
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Најдобри понуди
Krone - Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
201516000 kg3300 kg12700 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
202016000 kg3300 kg12700 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 5

5 950EUR

201616000 kg2860 kg13140 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 5

6 450EUR

201816000 kg3250 kg12750 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Последни понуди
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Krone -

201116000 kg2760 kg13240 kg
Германија, Oelde
Објавено: 12денБрој на оглас G0114377

2 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 168 944 MKD
 • ≈ 2 972 USD
star
201116000 kg2760 kg13240 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

200716000 kg2880 kg13120 kg
Германија, Oelde
Објавено: 12денБрој на оглас G0115058

6 525EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 400 858 MKD
 • ≈ 7 051 USD
star
200716000 kg2880 kg13120 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Krone -

201116000 kg3360 kg12640 kg
Германија, Oelde
Објавено: 12денБрој на оглас G0116233

2 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 168 944 MKD
 • ≈ 2 972 USD
star
201116000 kg3360 kg12640 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 1
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 2
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 3
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 4
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Krone - Heck mit Portaltüren

201316000 kg2880 kg13120 kg
Германија, Oelde
Објавено: 12денБрој на оглас G0113226

8 375EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 514 512 MKD
 • ≈ 9 051 USD
star
201316000 kg2880 kg13120 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 1
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 2
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 3
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 4
Krone - Heck mit Portaltüren - Заменски сандак со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Krone - Heck mit Portaltüren

200616000 kg3240 kg12760 kg
Германија, Oelde
Објавено: 13денБрој на оглас G0120155_1

1 625EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 99 830 MKD
 • ≈ 1 756 USD
star
200616000 kg3240 kg12760 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 1
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 2
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 3
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 4
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Заменски сандак/ Кутија: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

201516000 kg2880 kg13120 kg
Германија, Oelde
Објавено: 13денБрој на оглас G0106535

8 675EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 532 942 MKD
 • ≈ 9 375 USD
star
201516000 kg2880 kg13120 kg
Германија, Oelde
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(48)
t1 test dealer - BRÜGGEN SWAP-STORE
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.