Britannia Export Consultants Limited

Britannia Export Consultants Limited

Веб-страница
https://www.britanniaexport.com
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
08:00-13:00 Саб
Локација
Обединето Кралство, STONDON MASSEY
10 Western Road Romford RM1 3JT
Britannia Export Consultants Ltd
Португалија
Rua Direita nr 51 2665 - 053 Enxara do Bispo
Лица за контакт
Da Costa
English, Español, Português
Последни понуди
SCANIA R 420 left hand drive manual retarder - камион влекач
 20
7 350 EUR

Камион влекач

2005
1 555 323 km
4x2
414 hp
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 19час 45мин

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

RENAULT Premium 385 left hand drive manual pump hub reduction - камион влекач
 20
7 150 EUR

Камион влекач

1997
469 108 km
4x2
379 hp
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 19час 46мин

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

SCANIA R 420 left hand drive manual retarder hydraulic kit - камион влекач
 20
8 500 EUR

Камион влекач

2006
1 627 227 km
4x2
414 hp
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 19час 46мин

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

SCANIA P 93M 220 left hand drive retarder spring / spring - камион сандучар
 20
7 500 EUR

Камион сандучар

1991
402 954 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 7 080 kg
Бруто тежина: 17 000 kg

Онлајн: 19час 46мин

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

 IVECO Cursor 10 - мотор
 20
Прашајте за цена

Мотор за камион

2001
За модели: 1
650 000 km

Онлајн: 19час 46мин

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

TOYOTA Dyna 300 14B 3.6 diesel left hand drive 7.5 ton - кипер
 20
8 750 EUR

Кипер

1989
353 735 km
4x2
100 hp
Корисна носивост: 3 820 kg
Бруто тежина: 7 500 kg

Онлајн: 3ден

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

 RENAULT 385 + B18 manual - мотор
 20
3 750 EUR

Мотор за камион

1995
За модели: 1

Онлајн: 3ден

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

TOYOTA Dyna BU30 / 300 left hand drive 3.0 diesel 5.5 ton - камион за добиток
 20
4 100 EUR

Камион за добиток

1983
310 393 km
4x2
76 hp
Корисна носивост: 2 700 kg
Бруто тежина: 5 500 kg

Онлајн: 3ден

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

TRAILOR Tri axle on springs with twist locks for containers - полуприколка со рамна платформа
 20
5 500 EUR

Полуприколка со рамна платформа

1987
3-оски
Бруто тежина: 33 725 kg

Онлајн: 3ден

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

TOYOTA Dyna 150 left hand drive 2L engine 3.5 ton - пикап
 20
3 500 EUR

Пикап

1990
285 102 km
Дизел
Број на седишта: 3
79 hp
Корисна носивост: 1 700 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 3ден

Britannia Export Consultants Limited

Португалија, Enxara do Bispo

Прикажи ги сите понуди (39)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Britannia Export Consultants Limited
Вашата порака е испратена.