BRC Autocenter од Литванија, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

BRC Autocenter

 Лизинг
 Изнајмување
 Испорака
 Царинење
 Поправка и услуга
Телефони
Рејтинг
4.0 Осврти: 690
Работно време
09:00-18:00 Пон - Пет
Локација
Литванија, Vilniaus
Senasis Ukmerges kelias 18, 14180 Vilnius, Lithuania
BRC Trucks Vilnius
Литванија
Savanorių pr. 247
Лица за контакт
Simonas Gaidys
English, Lietuvių, Русский
Martynas Slovikas
Deutsch, English, Lietuvių, Русский
Последни понуди
MERCEDES-BENZ Actros - камион влекач
 20
36 000 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2017
835 231 km
4x2
415 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 5ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845762

MAN TGL - камион со церада
 20
14 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион со церада

2010
769 000 km
4x2
217 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Објавено: 10ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845599

MAN TGX - камион влекач
 20
21 500 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2013
1 077 262 km
4x2
434 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 12ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845560

CATERPILLAR AP655F - асфалтен поплочувач
 20
165 000 EUR
Цена без ДДВ

Асфалтен поплочувач

2016
2 750 ч
172 hp

Објавено: 15ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845486

MERCEDES-BENZ 1824 - камион за ѓубре
 20
8 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион за ѓубре

2007
648 957 km
234 hp

Објавено: 16ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845388

MAN TGM - автотранспортен камион
 20
13 900 EUR
Цена без ДДВ

Автотранспортен камион

2008
542 000 km
4x2
235 hp
Бруто тежина: 15 500 kg

Објавено: 16ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 844031

MERCEDES-BENZ Actros - камион за ѓубре
 20
16 500 EUR
Цена без ДДВ

Камион за ѓубре

2008
378 403 km
314 hp

Објавено: 16ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845441

HYUNDAI R60CR-9A - мини багер
 20
37 900 EUR
Цена без ДДВ

Мини багер

2015
4 200 ч
64 hp

Објавено: 28ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845235

MAN TGX - камион влекач
 20
24 500 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2015
784 800 km
4x2
434 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 28ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845180

IVECO Stralis - камион влекач
 18
32 500 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2017
629 100 km
4x2
452 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 29ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 845178

Прикажи ги сите понуди (87)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BRC Autocenter
Вашата порака е испратена.
t1 old