Braem N.V.
Доверлив
9
Повеќе од 9 години со Truck1

Braem N.V.

Телефони
Веб-страница
www.braem.com
Локација
Белгија, Handzame
Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Последни понуди
MAN D0834LFL53 EURO4 150PS - мотор
 3
3 650 EUR
Нето цена

Мотор

2008
280 000 km

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација M200074

MAN D2066LF01 EURO3 430PS - мотор
 5
2 850 EUR
Нето цена

Мотор

2006
844 869 km

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација M200055

MAN F99L17 TGS - резервни делови за кабина/ каросерија
 6
6 250 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2009

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација K200044

Mercedes-Benz ACTROS F05 MP2 - резервни делови за кабина/ каросерија
 6
3 950 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2004

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација K200040

Mercedes-Benz ACTROS F04 MP3 - резервни делови за кабина/ каросерија
 6
3 950 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2012

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација K200032

MAN D0836LFL63 EURO5 250PS - мотор
 4
5 500 EUR
Нето цена

Мотор

2011

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација M200052

MAN 16S181OD+ INT F2000 - менувач на брзини
 5
2 200 EUR
Нето цена

Менувач на брзини

2003
520 000 km

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација B200110

MAN F99L17 TGA - резервни делови за кабина/ каросерија
 6
1 650 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2003

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација K200031

MAN  - резервни делови за кабина/ каросерија
 6
3 250 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2011

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација K200026

MAN F99L17 TGA - резервни делови за кабина/ каросерија
 6
2 250 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

2005

Онлајн: 2ден

Braem N.V.

9

Белгија, Handzame

Идентификација K190093

Прикажи ги сите понуди (497)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Braem N.V.
Вашата порака е испратена.