Boss Machinery BV

Телефони
Веб-страница
www.bossmachinery.nl
Локација
Холандија, Veldhoven
Eindhovensebaan 3, 5505 JA Veldhoven, The Netherlands
Последни понуди
New Holland RG200B New tires / good working condition  - порамнувач
 15
47 500 EUR
Нето цена

Порамнувач

2007
10 453 ч

Онлајн: 19час 11мин

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3198

Case 770 EX Magnum-SS Unused  - ровокопач
 15
35 500 EUR
Нето цена

Ровокопач

2020
5 ч

Онлајн: 4ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација 770EX

Metso LT96 Low hours crusher  - дробилка
 15
99 500 EUR
Нето цена

Дробилка

2013
3 901 ч

Онлајн: 4ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3290

Scania P114G 4x2 380 Bitumen sprayer / euro 3  - машина за асфалт
 15
27 500 EUR
Нето цена

Машина за асфалт, камион цистерна

2001

Онлајн: 4ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3277

CAT 336E LH Hybrid / Dutch machine  - багер гасеничар
 15
80 500 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2012
10 323 ч

Онлајн: 7ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација 336EL

CAT 336DL Good working condition  - багер гасеничар
 14
62 500 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2010
9 841 ч

Онлајн: 7ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација 3287

Case 770 EX Magnum-SS Unused  - ровокопач
 15
35 500 EUR
Нето цена

Ровокопач

2020
5 ч

Онлајн: 7ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација 770 EXM

MAN TGX41.540  - камион влекач
 15
31 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
393 835 km
540 hp

Онлајн: 7ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3304

Hyundai Robex 210 LC-7A Top condition / CE  - багер гасеничар
 15
52 500 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2016
3 608 ч

Онлајн: 7ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3288

Doll T3E-0S3F 3 axle / low bed  - полуприколка за низок утовар
 15
49 500 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2013
Корисна носивост: 35 700 kg

Онлајн: 7ден

Boss Machinery BV

8

Холандија, Veldhoven

Идентификација BM3305

Прикажи ги сите понуди (127)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Boss Machinery BV
Вашата порака е испратена.