Jorn Bolding A/S

Телефони
Веб-страница
www.bolding.as
Локација
Данска, Esbjerg
Handværkervej 55, 6710 Esbjerg V, Denmark
Последни понуди
Langendorf SBH-15 - полуприколка
 7
Прашајте за цена

Полуприколка

2017
3-оски
Корисна носивост: 35 840 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 2ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6162

SDC ALU sider - полуприколка со страна на спуштање
 6
Прашајте за цена

Полуприколка со страна на спуштање

2019
4-оски
Бруто тежина: 54 000 kg

Онлајн: 23ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6007

Montracon Udtræk - полуприколка со рамна платформа
 15
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2016
3-оски
Корисна носивост: 31 080 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 23ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6054

Nicolas Svanehals + 2+3+4 modul - полуприколка за низок утовар
 12
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

2000
9-оски

Онлајн: 30ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 5677+5681+5684+5686

SDC ALU sider - полуприколка со страна на спуштање
 5
Прашајте за цена

Полуприколка со страна на спуштање

2019
4-оски
Бруто тежина: 54 000 kg

Онлајн: 30ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6006

CIMC 20ft - полуприколка цистерна
 9
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна

2019
Корисна носивост: 34 900 kg
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 35 000 L

Онлајн: 30ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6161

Nicolas MDE 14 4+4+3+3 - полуприколка за низок утовар
 8
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

1997

Онлајн: 30ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6176

Dennison  - полуприколка со рамна платформа
 11
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2019
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 30ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6104

Dennison  - полуприколка со рамна платформа
 10
Прашајте за цена

Полуприколка со рамна платформа

2019
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 30ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6105

Goldhofer THP/ET 2 - полуприколка
 8
Прашајте за цена

Полуприколка

2002
2-оски

Онлајн: 1мес 7ден

Jorn Bolding A/S

Данска, Esbjerg

Идентификација 6240

Прикажи ги сите понуди (70)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Jorn Bolding A/S
Вашата порака е испратена.