BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
За продавачотПогледнете мапаПонуди (16)

BMS BETON MAKINE SERVIS LTD

phone_iphoneТелефони+90 530 17...
location_onЛокацијаTurkey, İSTANBUL
İstanbul Cad. No:53 Işıklar Köyü Göktürk İstanbul, Turkey
languageВеб-страницаwww.bmsservis.com/en
checkАктивностиЛизинг, Поправка и услуга
access_timeРаботно време09:00-18:30 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 06:55

Лица за контакт

SERKAN Yaşar

SERKAN Yaşar

English, Русский, Türkçe

0530173130...

Испратете порака до BMS BETON MAKINE SERVIS LTD


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Камион со бетонска пумпа MERCEDES-BENZ New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis
5
Камион со бетонска пумпа
MERCEDES-BENZ New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Ново
Нето тежина: 17150 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 13ден
Камион со бетонска пумпа MERCEDES-BENZ 3343 P Arocs
3
Камион со бетонска пумпа
MERCEDES-BENZ 3343 P Arocs
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Година на производство: 2020
Километража: 5200 km
Машински часови: 480 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 1мес 25ден
Камион со бетонска пумпа MERCEDES-BENZ Arocs 3342
8
Камион со бетонска пумпа
MERCEDES-BENZ Arocs 3342
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Година на производство: 2020
Машински часови: 320 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 1мес 25ден
Вертикален јарболски подигнувач ALIMAK 2015
20
Вертикален јарболски подигнувач
ALIMAK 2015
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Корисна носивост: 2000 kg
Излезна моќност: 207 hp
Прашајте за цена
Онлајн: 1мес 25ден
Камион со бетонска пумпа EVERDIGM ECP 42 CX 5
16
Камион со бетонска пумпа
EVERDIGM ECP 42 CX 5
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Ново
Година на производство: 2021
Нето тежина: 31421 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 31ден
Камион со бетонска пумпа MERCEDES-BENZ Axor 4140
8
Камион со бетонска пумпа
MERCEDES-BENZ Axor 4140
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Година на производство: 2015
Километража: 88606 km
Машински часови: 3843 ч
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 31ден
Камион со бетонска пумпа MERCEDES-BENZ ECP 47 CX 5
20
Камион со бетонска пумпа
MERCEDES-BENZ ECP 47 CX 5
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Ново
Година на производство: 2021
Нето тежина: 37460 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 31ден
Камион со бетонска пумпа MERCEDES-BENZ 3342 P
6
Камион со бетонска пумпа
MERCEDES-BENZ 3342 P
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Ново
Година на производство: 2021
Нето тежина: 269 kg
Излезна моќност: 414 hp
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 31ден
Камион миксер за бетон IMER Group SYNTESI 250
3
Камион миксер за бетон
IMER Group SYNTESI 250
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Ново
Година на производство: 2018
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 31ден
Камион со бетонска пумпа MERCEDES-BENZ 4140 AXOR
11
Камион со бетонска пумпа
MERCEDES-BENZ 4140 AXOR
BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Турција
Година на производство: 2006
Километража: 732000 km
Прашајте за цена
Онлајн: 3мес 31ден
Резултати пронајдени: 16
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.