BMS BETON MAKINE SERVIS LTD од Турција, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

BMS BETON MAKINE SERVIS LTD

Активности
Лизинг, Поправка и услуга
Веб-страница на компанијата
Локација
Турција, İSTANBUL
İstanbul Cad. No:53 Işıklar Köyü Göktürk İstanbul, Turkey
Турција
Isıklar Istanbul cd. No: 53 Eyüp / Istanbul / Turkey
Погледнете мапа
Работно време
09:00-18:30Пон - Пет
Локално време на дилерот:17:06
Лица за контакт
SERKAN Yaşar
English, Русский, Türkçe

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
5 Повеќе од 5 години со Truck1
E Everdigm овластен дилер
4.6
Осврти: 27
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Mercedes-Benz 1833 - Камион со бетонска пумпа: слика 1
Mercedes-Benz 1833 - Камион со бетонска пумпа: слика 2
Mercedes-Benz 1833 - Камион со бетонска пумпа: слика 3
Mercedes-Benz 1833 - Камион со бетонска пумпа: слика 4
Mercedes-Benz 1833 - Камион со бетонска пумпа: слика 5
Прашајте за цена
2012223883 km2293 чНето тежина: 17500 kg325 hp
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
HBC PİL PM Pil Mavi NC 3 OAH 471560  concrete mixer - Резервни делови за Камион миксер за бетон: слика 1
HBC PİL PM Pil Mavi NC 3 OAH 471560  concrete mixer - Резервни делови за Камион миксер за бетон: слика 2
НовоПогоден за модели: concrete mixerОЕМ замена: 471560
Турција
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 3342 P - Камион со бетонска пумпа: слика 1
Mercedes-Benz 3342 P - Камион со бетонска пумпа: слика 2
Mercedes-Benz 3342 P - Камион со бетонска пумпа: слика 3
Mercedes-Benz 3342 P - Камион со бетонска пумпа: слика 4
Mercedes-Benz 3342 P - Камион со бетонска пумпа: слика 5
Прашајте за цена
Ново2022Нето тежина: 269 kg414 hp
Турција
Контактирајте го продавачот
PUTZMEISTER S-Tüp Silindiri Ø60-160 Çift Delik  for concrete pump - Хидрауличен цилиндар за Камион со бетонска пумпа: слика 1
Ново
Турција
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
S-Tüp Çıkış Yatağı (T240391003)  for PUTZMEISTER concrete pump - Суспензија за Камион со бетонска пумпа: слика 1

S-Tüp Çıkış Yatağı (T240391003) for PUTZMEISTER concrete pump

Суспензија за Камион со бетонска пумпа
НовоОЕМ замена: T240391003
Турција, Istanbul
Објавено: 22денБрој на оглас 98591215
Прашајте за цена
НовоОЕМ замена: T240391003
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis - Камион со бетонска пумпа: слика 1
Mercedes-Benz New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis - Камион со бетонска пумпа: слика 2
Mercedes-Benz New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis - Камион со бетонска пумпа: слика 3
Mercedes-Benz New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis - Камион со бетонска пумпа: слика 4
Mercedes-Benz New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis - Камион со бетонска пумпа: слика 5
Видете ги сите фотографии (29)

Mercedes-Benz New BMS BCP M22 ZX-4 on chassis

Камион со бетонска пумпа
НовоНето тежина: 17150 kg
Турција, İstanbul
Објавено: 22ден
Прашајте за цена
НовоНето тежина: 17150 kg
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
BMS BSP 1409 - Стационарна бетонска пумпа: слика 1
BMS BSP 1409 - Стационарна бетонска пумпа: слика 2
BMS BSP 1409 - Стационарна бетонска пумпа: слика 3
BMS BSP 1409 - Стационарна бетонска пумпа: слика 4
BMS BSP 1409 - Стационарна бетонска пумпа: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

BMS BSP 1409

Стационарна бетонска пумпа
Ново20228 чНето тежина: 5150 kg247 hp
Турција, İstanbul
Објавено: 22ден
Прашајте за цена
Ново20228 чНето тежина: 5150 kg247 hp
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
New PUTZMEISTER Kelepçe Contası 3,5''  for concrete pump - Резервни делови за Камион со бетонска пумпа: слика 1

New PUTZMEISTER Kelepçe Contası 3,5'' for concrete pump

Резервни делови за Камион со бетонска пумпа
Ново
Турција, Istanbul
Објавено: 22денБрој на оглас YCN3.5
Прашајте за цена
Ново
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Arocs 4143 P E6 - Камион со бетонска пумпа: слика 1
Mercedes-Benz Arocs 4143 P E6 - Камион со бетонска пумпа: слика 2
Mercedes-Benz Arocs 4143 P E6 - Камион со бетонска пумпа: слика 3
Mercedes-Benz Arocs 4143 P E6 - Камион со бетонска пумпа: слика 4
Mercedes-Benz Arocs 4143 P E6 - Камион со бетонска пумпа: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Mercedes-Benz Arocs 4143 P E6

Камион со бетонска пумпа
Ново20248 чНето тежина: 41000 kg
Турција, İstanbul Cad. No:53 Işıklar Köyü Göktürk İstanbul, Turkey
Објавено: 1мес 12ден
Прашајте за цена
Ново20248 чНето тежина: 41000 kg
Турција, İstanbul Cad. No:53 Işıklar Köyü Göktürk İstanbul, Turkey
Контактирајте го продавачот
DAF LF 310 - Камион со бетонска пумпа: слика 1
DAF LF 310 - Камион со бетонска пумпа: слика 2
DAF LF 310 - Камион со бетонска пумпа: слика 3
DAF LF 310 - Камион со бетонска пумпа: слика 4
DAF LF 310 - Камион со бетонска пумпа: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

DAF LF 310

Камион со бетонска пумпа
Ново20248 чНето тежина: 16500 kg
Турција, İstanbul Cad. No:53 Işıklar Köyü Göktürk İstanbul, Turkey
Објавено: 1мес 12ден
Прашајте за цена
Ново20248 чНето тежина: 16500 kg
Турција, İstanbul Cad. No:53 Işıklar Köyü Göktürk İstanbul, Turkey
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(46)
t1 test dealer - BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.