BlackForxx GmbH

Телефони
Веб-страница
www.blackforxx.de
Локација
Германија, D-28816 Stuhr
Harpstedter Straße 85, D-28816 Stuhr, Germany
Лица за контакт
Jakob Brozmann
Български, Deutsch, English
Marco Toscano
Deutsch, English, Italiano
Benedikt Bils
Deutsch, English
Kinga Wawryszuk
Deutsch, English, Polski
Последни понуди
Still SV126121861  - сложувач
 3
Прашајте за цена

Сложувач

2013
Електро
2 080 ч
Висина на кревање: 4 230 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 11час 42мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX60-305718136  - преден вилушкар со четири тркала
 4
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Електро
12 284 ч
Висина на кревање: 3 320 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 11час 42мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX60-256116048  - преден вилушкар со четири тркала
 4
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Електро
4 833 ч
Висина на кревање: 4 920 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 11час 42мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still SD206125508  - сложувач
 4
Прашајте за цена

Сложувач

2012
Електро
2 566 ч
Висина на кревање: 1 680 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 42мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX60-256108971  - преден вилушкар со четири тркала
 4
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Електро
6 664 ч
Висина на кревање: 4 710 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 11час 42мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX60-256112430  - преден вилушкар со четири тркала
 4
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Електро
12 055 ч
Висина на кревање: 5 600 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 11час 43мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still EXU20S6107674  - вилушкар за палети
 4
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2014
Електро
501 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 43мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-166117592  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2014
Електро
4 736 ч
Висина на кревање: 4 920 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 43мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-16P6111261  - преден вилушкар со четири тркала
 4
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Електро
6 636 ч
Висина на кревање: 4 580 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 43мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still GX-X6101914  - вилушкар за подигање роба
 3
Прашајте за цена

Вилушкар за подигање роба

2013
Електро
6 194 ч
Висина на кревање: 6 350 mm
Капцитет на кревање: 1 100 kg

Онлајн: 11час 43мин

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Прикажи ги сите понуди (1 781)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BlackForxx GmbH
Вашата порака е испратена.