Bekkers Trucks

Веб-страница
www.bekkerstrucks.nl
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
08:00-17:00 Саб
08:00-17:00 Нед
Локација
Холандија, Liempde
Boxtelseweg 57, 5298 VB Liempde
Лица за контакт
Jan Bekkers 0031622415378
Deutsch, English, Nederlands
Jan Bekkers 0031622415378
Последни понуди
Peugeot PARTNER 1.9 D - товарно комбе
 6
250 EUR

Товарно комбе

1997
287 959 km
Дизел
Корисна носивост: 622 kg
Бруто тежина: 1 755 kg

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Volvo FH12 -420 Dutch truck. - камион влекач
 8
6 450 EUR

Камион влекач

2004
999 999 km
Корисна носивост: 12 330 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Volkswagen POLO. 1.4 TDI 80pk - автомобил
 5
1 950 EUR

Автомобил

Ново
2006
282 988 km

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Volvo XC70 AWD. 2.5T.AWD. - автомобил
 9
5 950 EUR

Автомобил

2005
303 114 km

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Tesla MODEL S 90D 4x4 430pk Free Superchargers,Par.dak.ex BTW - автомобил
 12
54 750 EUR

Автомобил

2015
112 297 km

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Mercedes Benz 123-240 D. 240D - автомобил
 18
6 750 EUR

Автомобил

1987
179 503 km

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Peugeot PARTNER 1.9d. - товарно комбе
 8
1 350 EUR

Товарно комбе

2001
167 736 km
Дизел
Корисна носивост: 627 kg
Бруто тежина: 1 762 kg

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Mercedes Benz 230 SL. 230 SL PAGODE - автомобил
 9
95 000 EUR

Автомобил

1964
8 793 km

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

DAF 45-160pk - комбе фургон
 8
3 900 EUR

Комбе фургон

2008
876 000 km
Дизел
Корисна носивост: 2 580 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Mercedes Benz Vito 122 CDI V6. dubb.cabine. - товарно комбе
 11
21 750 EUR

Товарно комбе

2014
194 481 km
Дизел

Онлајн: 8ден

Bekkers Trucks

9

Холандија, Liempde, Netherlands

Прикажи ги сите понуди (37)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Bekkers Trucks
Вашата порака е испратена.