BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
Доверлив
12
Повеќе од 12 години со Truck1
Галерија

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

Телефони
Веб-страница
www.bauma-gmbh.com
Локација
Германија, Grossenaspe
Am alten Sportplatz 9, D - 24623 Grossenaspe, Germany
Последни понуди
Volvo L 150 F (12001210) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2009
14 287 ч
Нето тежина: 26 100 kg
286 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12001210

Volvo L 120 F (12000077) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2008
8 714 ч
Нето тежина: 21 200 kg
243 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12000077

Volvo L 70 G (12000370) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2012
13 898 ч
Нето тежина: 15 500 kg
171 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12000370

Volvo L 150 E (12001160) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2007
12 910 ч
Нето тежина: 26 100 kg
286 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12001160

Volvo L 150 E (12001179) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2005
26 497 ч
Нето тежина: 26 100 kg
286 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12001179

Volvo L 120 F (12000390) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2010
10 947 ч
Нето тежина: 21 200 kg
243 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12000390

Volvo L 120 F (12001115) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2008
13 042 ч
Нето тежина: 21 200 kg
243 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12001115

Volvo L 110 H (12000880) - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2018
500 ч
Нето тежина: 20 200 kg
258 hp

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12000880

Volvo L 110 G - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2013
12 642 ч

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Volvo L 110 G - утоварувач со тркала
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2012
14 350 ч

Онлајн: 7час 3мин

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Германија, Grossenaspe

Прикажи ги сите понуди (105)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
Вашата порака е испратена.