BAFAG AG

Телефони
Веб-страница
www.bafag-trucks.ch
Локација
Швајцарија, Regensdorf
Trockenloostr. 61, CH-8105 Regensdorf, Switzerland
Последни понуди
Iveco 260T44 Trakker - кипер
 20
Прашајте за цена

Кипер

2005
252 800 km
6x4
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 5ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3923

Volvo FM440. 6x2 - камион со кука за подигање
 20
Прашајте за цена

Камион со кука за подигање

2006
488 300 km
6x2
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 5ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3926

MAN TGS 35.440.   10x2 - камион цистерна
 20
Прашајте за цена

Камион цистерна

2008
590 000 km
441 hp
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 5ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3929

Scania R440 LB 4x2 - камион со церада
 18
14 820 EUR
Нето цена

Камион со церада

2008
712 700 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3888

MAN TGS 18.480 Hydro Drive - камион влекач
 16
14 060 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
699 800 km
4x4
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3906

Scania R420 LB 6x2 - камион со церада
 20
Прашајте за цена

Камион со церада

2005
783 000 km
6x2
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 12ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3920

Mercedes-Benz 1848 - камион
 20
Прашајте за цена

Камион

2008
695 000 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 22ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3914

Mercedes-Benz Actros 1840 - камион сандучар
 18
Прашајте за цена

Камион сандучар

2002
1 242 500 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 22ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3919

Renault D Weide 18.320 - камион со церада
 18
28 310 EUR
Нето цена

Камион со церада

2015
405 400 km
4x2
Бруто тежина: 17 990 kg

Онлајн: 1мес 27ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3907

Scania P114  GB 340 - камион за подигање контејнери
 19
11 875 EUR
Нето цена

Камион за подигање контејнери

2003
492 100 km
4x2
340 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3мес 2ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3903

Прикажи ги сите понуди (31)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до BAFAG AG
Вашата порака е испратена.