Auto-Wardenga
Повеќе од 3 години со Truck1
Галерија

Auto-Wardenga

Телефони
Веб-страница
www.auto-wardenga.de
Работно време
09:00-17:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локација
Германија, Straubing
Alfred-Dick-Strasse 9 94356 Kirchroth, Germany
Последни понуди
Mercedes-Benz Sprinter 314 L2H1 Klima Hecktrittstufe - товарно комбе
 7
25 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2019
20 km
Дизел
Број на седишта: 3
143 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 3ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Dacia Dokker Express 1.5 dCi Confort Klima Gummiboden - товарно комбе
 8
11 700 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2020
20 km
Дизел
Број на седишта: 2
75 hp

Онлајн: 3ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Mercedes-Benz Vito 110 L2H1 Klima - товарно комбе
 5
23 500 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2019
30 km
Дизел
Број на седишта: 3
102 hp
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 3ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Volkswagen Crafter "9-Sitzer" Lang Hoch - товарно комбе
 11
35 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе, комби со двојна кабина

2019
30 km
Дизел
Број на седишта: 9
177 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 6ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Volkswagen Crafter Pritsche 4900mm - комбе со отворен сандак
 7
28 900 EUR
Нето цена

Комбе со отворен сандак

2019
50 km
Дизел
Број на седишта: 3
177 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 13ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Mercedes-Benz Sprinter 316 L3H2 - товарно комбе
 7
28 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2020
30 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 17ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Mercedes-Benz Vito 114 Lang Kühlkasten + 230V Standkühlung - комбе ладилник
 12
32 700 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2020
30 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 27ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Renault Trafic 145 L2 H1 Kühlkasten 0° bis 20°C - комбе ладилник
 9
29 900 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

Ново
2020
30 km
Дизел
Број на седишта: 3
145 hp
Бруто тежина: 3 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Renault Master Kühlkoffer Isotherme O°bis +20°C - комбе ладилник
 15
34 900 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

Ново
2020
20 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 6ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Peugeot Boxer L3H2 Tiefkühlkasten -18°C - комбе ладилник
 18
32 900 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2020
30 km
Дизел
Број на седишта: 3
165 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 6ден

Auto-Wardenga

Германија, Straubing

Прикажи ги сите понуди (47)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto-Wardenga
Вашата порака е испратена.