AutoStratis

Веб-страница
www.autostratis.de
Локација
Германија, Nürnberg
Leyher Straße 139, D- 90431 Nürnberg, Germany
Последни понуди
Iveco Stralis AS440S40 T/P Euro6 ADR Klima Intarder LM  - камион влекач
 19
14 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
781 405 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 198

Iveco Daily 50C21 Euro5 Mini SZM Klimaautom. Tempomat  - камион влекач
 15
13 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
236 765 km
4x2
204 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 144

Fankhauser FA-1000 6,5m P+P LBW 3.770kg Nutzlast  - полуприколка со церада
 14
6 850 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2006
1-оски
Корисна носивост: 3 770 kg
Бруто тежина: 6 300 kg

Онлајн: 2ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 181

Mercedes-Benz Actros 2542 Euro5 EEV Klima Retarder MEGA JUMBO  - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 16
15 999 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2012
868 359 km
6x2
421 hp
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 4ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 222

MAN TGL 8.220 7,2m Koffer StandKlima, Tempomat  - комбе фургон
 18
11 850 EUR
Нето цена

Комбе фургон

2011
591 340 km
Дизел
Број на седишта: 2
220 hp
Бруто тежина: 8 800 kg

Онлајн: 4ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 227 A

Iveco Stralis AS440S48 T/P Hi-Way Intarder,Standklima  - камион влекач
 20
17 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
722 896 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 208

MAN TGL 8.220 7,2m Koffer StandKlima, Tempomat  - камион сандучар
 18
11 850 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2011
591 340 km
4x2
220 hp
Бруто тежина: 8 800 kg

Онлајн: 8ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 227

Iveco Stralis AS440S48 T/P Hi-Way EURO 6 StandKlima In  - камион влекач
 19
16 999 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
828 174 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 199

Mercedes-Benz Actros 2542 Euro5 EEV Klima Retarder MEGA JUMBO  - камион со церада
 11
16 850 EUR
Нето цена

Камион со церада

2012
823 960 km
6x2
421 hp
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 15ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 213

MAN TGL 7.150 Klima Carrier Supra 850 Diesel+Strom  - комбе ладилник
 20
9 850 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2011
459 172 km
Дизел
Број на седишта: 1
150 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 18ден

AutoStratis

11

Германија, Nürnberg

Идентификација 160

Прикажи ги сите понуди (79)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до AutoStratis
Вашата порака е испратена.