Auto Henze

Веб-страница
http://www.auto-henze.de
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локација
Германија, Peine
Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Последни понуди
MAN TG-A 26.360 6x2 Tankwagen 3 Kammern/18.900 ltr  - камион цистерна
 13
12 900 EUR
Нето цена

Камион цистерна

2001
831 367 km
6x2
360 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 35мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27465

Meiller Abrollanhänger HKM G18 ZL 5,0 Containeranhänger  - роло/ подизач приколка
 6
5 900 EUR
Нето цена

Роло/ подизач приколка

2007
2-оски
Корисна носивост: 14 090 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18час 36мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27454

MAN TG-S 26.400 6x2-2 LL Pritsche Heckkran PK34002+J  - камион со платформа
 13
79 900 EUR
Нето цена

Камион со платформа

2010
352 890 km
6x2
400 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 36мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27459B2

Mercedes-Benz Arocs 2043 AS 4x4 Sattelzugmaschine nur 130TKM !  - камион влекач
 15
44 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
130 620 km
4x4
428 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18час 36мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27338

MAN TG-S 26.400 6x2-2 LL Pritsche Heckkran PK34002+J  - камион со платформа
 13
79 900 EUR
Нето цена

Камион со платформа

2010
352 890 km
6x2
400 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 18час 36мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27459

Hüffermann Kombianhänger HKA 18.70 Containeranhänger Absetz  - роло/ подизач приколка
 1
3 500 EUR
Нето цена

Роло/ подизач приколка

1995
2-оски
Корисна носивост: 13 120 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18час 36мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27455

Mercedes-Benz SK 1824 K 4x2 Absetzkipper Meiller Tele  - камион за подигање контејнери
 7
9 900 EUR
Нето цена

Камион за подигање контејнери

1997
742 377 km
4x2
245 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18час 36мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27466

Mercedes-Benz Sprinter 208 CDI Pritsche Doppelkabine  - комбе со отворен сандак
 9
3 900 EUR
Нето цена

Комбе со отворен сандак, комби со двојна кабина

2005
154 198 km
Дизел
Број на седишта: 7
82 hp
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 18час 36мин

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27446

MAN TG-M 15.250 BL 2-Achs Kipper Kran Palfinger +Fun  - кипер
 14
74 900 EUR
Нето цена

Кипер

2015
96 232 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 15 000 kg

Онлајн: 4ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27441

Mercedes-Benz Actros 2655 L 6x4 Pritsche V8 engine, Blatt/Luft  - камион со платформа
 4
36 900 EUR
Нето цена

Камион со платформа

2010
802 520 km
6x4
551 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27462

Прикажи ги сите понуди (263)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.