Auto Henze
За продавачотПогледнете мапаПонуди (249)

Auto Henze

phone_iphoneТелефони+49 5171 9...
location_onЛокацијаGermany, Peine
Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
languageВеб-страницаhttp://www.auto-henze.de
access_timeРаботно време08:00-18:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локално време на дилерот — 05:49

Испратете порака до Auto Henze


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Друга машина MAN TG-X 26.480 6x2-2 LL Pritsche Heckkran
10
Друга машина
MAN TG-X 26.480 6x2-2 LL Pritsche Heckkran
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2014
Километража: 248925 km
79 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 26мин
Камион со кука за подигање MAN TG-S 26.400 6x4 Abrollkipper kurzer Radstand, VD
15
Камион со кука за подигање
MAN TG-S 26.400 6x4 Abrollkipper kurzer Radstand, VD
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 298399 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 400 hp
Бруто тежина: 26000 kg
72 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 26мин
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Arocs 3245 K Abrollkipper VDL Schubarm 25to
11
Камион со кука за подигање
Mercedes-Benz Arocs 3245 K Abrollkipper VDL Schubarm 25to
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 205206 km
Конфигурација на оска: 8x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 449 hp
Бруто тежина: 32000 kg
89 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 27мин
Кипер приколка  Tandemkippanhänger IDMS2-TD119A Kippanhänger
15
Кипер приколка
Tandemkippanhänger IDMS2-TD119A Kippanhänger
Auto Henze
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 8950 kg
Бруто тежина: 11900 kg
16 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 27мин
Камион со платформа, камион со кран MAN TG-X 26.480 6x2-2 LL Pritsche Heckkran
10
Камион со платформа, камион со кран
MAN TG-X 26.480 6x2-2 LL Pritsche Heckkran
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2014
Километража: 248925 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 480 hp
Бруто тежина: 26000 kg
79 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3час 27мин
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Arocs 3345 6x4 Abrollkipper
11
Камион со кука за подигање
Mercedes-Benz Arocs 3345 6x4 Abrollkipper
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 150000 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 450 hp
Бруто тежина: 33000 kg
84 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Камион миксер за бетон Mercedes-Benz 3240 8x4 Betonmischer - 4x sofort lieferbar!
20
Камион миксер за бетон
Mercedes-Benz 3240 8x4 Betonmischer - 4x sofort lieferbar!
Auto Henze
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Излезна моќност: 400 hp
129 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Кипер Mercedes-Benz Arocs 2646 6x4 Kipper Bordmatik
10
Кипер
Mercedes-Benz Arocs 2646 6x4 Kipper Bordmatik
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 91000 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 460 hp
Бруто тежина: 26000 kg
86 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Кипер Mercedes-Benz Arocs 2646 6x4 Kipper Bordmatik
10
Кипер
Mercedes-Benz Arocs 2646 6x4 Kipper Bordmatik
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 91000 km
Конфигурација на оска: 6x4
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 460 hp
Бруто тежина: 26000 kg
86 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Arocs 1835 4x2 Hiab Multilift
2
Камион со кука за подигање
Mercedes-Benz Arocs 1835 4x2 Hiab Multilift
Auto Henze
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 98120 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 354 hp
Бруто тежина: 18000 kg
74 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 13ден
Резултати пронајдени: 249
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.