Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K. од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

Активности
Царинење
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Gersthofen
Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Погледнете мапа
Работно време
08:00-16:30Пон - Пет
Локално време на дилерот:10:37
Лица за контакт
Tony Gistel
Deutsch, English, Română

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1
Најдобри понуди
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 1
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 2
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 3
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 4
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 5
2016672842 km6x2Евро 6469 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Полуприколка платформа: слика 1
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Полуприколка платформа: слика 2
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Полуприколка платформа: слика 3
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Полуприколка платформа: слика 4
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Полуприколка платформа: слика 5
20123-оскиКорисна носивост: 33400 kgБруто тежина: 40000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 26.540 6x2 Palfinger 20.501 L TEC A Zange - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
MAN TGX 26.540 6x2 Palfinger 20.501 L TEC A Zange - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
MAN TGX 26.540 6x2 Palfinger 20.501 L TEC A Zange - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
MAN TGX 26.540 6x2 Palfinger 20.501 L TEC A Zange - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
MAN TGX 26.540 6x2 Palfinger 20.501 L TEC A Zange - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
2023950 km6x2Евро 6540 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
2019481454 km6x2Евро 6540 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Abrollcontainer*Jonsered 100 Compact Kran* - Роло контејнер, Камион со кран: слика 1
Abrollcontainer*Jonsered 100 Compact Kran* - Роло контејнер, Камион со кран: слика 2
Abrollcontainer*Jonsered 100 Compact Kran* - Роло контејнер, Камион со кран: слика 3
Abrollcontainer*Jonsered 100 Compact Kran* - Роло контејнер, Камион со кран: слика 4
Abrollcontainer*Jonsered 100 Compact Kran* - Роло контејнер, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Роло контејнер, Камион со кран Abrollcontainer*Jonsered 100 Compact Kran*

1999
Германија, Gersthofen
Објавено: 1мес 4ден

9 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 609 005 MKD
 • ≈ 10 713 USD
1999
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Камион со кука за подигање: слика 1
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Камион со кука за подигање: слика 2
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Камион со кука за подигање: слика 3
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Камион со кука за подигање: слика 4
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Камион со кука за подигање: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Камион со кука за подигање Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder

2015507503 km6x2Евро 6421 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Gersthofen
Објавено: 1мес 18денБрој на оглас 10853

41 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 577 507 MKD
 • ≈ 45 344 USD
2015507503 km6x2Евро 6421 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Кипер полуприколка: слика 1
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Кипер полуприколка: слика 2
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Кипер полуприколка: слика 3
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Кипер полуприколка: слика 4
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Кипер полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Кипер полуприколка Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung

20152-оскиКорисна носивост: 25640 kgБруто тежина: 32000 kg
Германија, Gersthofen
Објавено: 3мес 7денБрој на оглас 50013

17 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 045 766 MKD
 • ≈ 18 397 USD
20152-оскиКорисна носивост: 25640 kgБруто тежина: 32000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
MAN TGS 26.500 6x4 BL*Alufelgen - Камион влекач: слика 1
MAN TGS 26.500 6x4 BL*Alufelgen - Камион влекач: слика 2
MAN TGS 26.500 6x4 BL*Alufelgen - Камион влекач: слика 3
MAN TGS 26.500 6x4 BL*Alufelgen - Камион влекач: слика 4
MAN TGS 26.500 6x4 BL*Alufelgen - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Камион влекач MAN TGS 26.500 6x4 BL*Alufelgen

2017596671 km6x4Евро 6500 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Gersthofen
Објавено: 3мес 9денБрој на оглас 20013

44 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 762 054 MKD
 • ≈ 48 590 USD
2017596671 km6x4Евро 6500 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
Krone BDF AZW18 eL3B7 *Jumbo*2x sofort ab Lager - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 1
Krone BDF AZW18 eL3B7 *Jumbo*2x sofort ab Lager - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 2
Krone BDF AZW18 eL3B7 *Jumbo*2x sofort ab Lager - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 3
Krone BDF AZW18 eL3B7 *Jumbo*2x sofort ab Lager - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 4
Krone BDF AZW18 eL3B7 *Jumbo*2x sofort ab Lager - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело Krone BDF AZW18 eL3B7 *Jumbo*2x sofort ab Lager

Ново20232-оскиКорисна носивост: 15185 kgБруто тежина: 18000 kg
Германија, Gersthofen
Објавено: 3мес 9ден

17 700EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 088 827 MKD
 • ≈ 19 154 USD
Ново20232-оскиКорисна носивост: 15185 kgБруто тежина: 18000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
S88 36cbm Abroller Spanten*Rollplane - Роло/ Подизач приколка: слика 1
S88 36cbm Abroller Spanten*Rollplane - Роло/ Подизач приколка: слика 2
S88 36cbm Abroller Spanten*Rollplane - Роло/ Подизач приколка: слика 3
S88 36cbm Abroller Spanten*Rollplane - Роло/ Подизач приколка: слика 4

Роло/ Подизач приколка S88 36cbm Abroller Spanten*Rollplane

Ново2022Корисна носивост: 11920 kgБруто тежина: 15000 kg
Германија, Gersthofen
Објавено: 3мес 9денБрој на оглас S88s

7 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 479 822 MKD
 • ≈ 8 441 USD
Ново2022Корисна носивост: 11920 kgБруто тежина: 15000 kg
Германија, Gersthofen
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(20)
t1 test dealer - Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.