Auction Baltic UAB од Литванија, тековни реклами
Каталог
Продава
Поставете оглас

Auction Baltic UAB

Активности
Аукција, Испорака
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Литванија, Vilnius
Kirtimu street 17A, Vilnius
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:06:40

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Најдобри понуди
Prewa 20/30 - Машина за пакување: слика 1
Prewa 20/30 - Машина за пакување: слика 2
Prewa 20/30 - Машина за пакување: слика 3
Prewa 20/30 - Машина за пакување: слика 4
Prewa 20/30 - Машина за пакување: слика 5

1 000EUR

Побарајте информации
Литванија, Vilnius
Soucy Track - Ролна: слика 1
Soucy Track - Ролна: слика 2
Soucy Track - Ролна: слика 3
Soucy Track - Ролна: слика 4
Soucy Track - Ролна: слика 5
Побарајте информации
Литванија, Vilnius
PAUL BS87DK - Транспортер со лента: слика 1
PAUL BS87DK - Транспортер со лента: слика 2
PAUL BS87DK - Транспортер со лента: слика 3
PAUL BS87DK - Транспортер со лента: слика 4
PAUL BS87DK - Транспортер со лента: слика 5
Побарајте информации
Литванија, Vilnius
Strautmann VM 1251 L - Опрема за добиток: слика 1
Strautmann VM 1251 L - Опрема за добиток: слика 2
Strautmann VM 1251 L - Опрема за добиток: слика 3
Strautmann VM 1251 L - Опрема за добиток: слика 4
Strautmann VM 1251 L - Опрема за добиток: слика 5
2016
Литванија, Vilnius
Последни понуди
Onbekend Lerum - Полуприколка цистерна: слика 1
Onbekend Lerum - Полуприколка цистерна: слика 2
Onbekend Lerum - Полуприколка цистерна: слика 3
Onbekend Lerum - Полуприколка цистерна: слика 4
Onbekend Lerum - Полуприколка цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Onbekend Lerum

Полуприколка цистерна
19953-оскиКорисна носивост: 12000 kgБруто тежина: 24000 kg
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Објавено: 19час 13мин

3 100EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 191 009 MKD
 • ≈ 3 369 USD
19953-оскиКорисна носивост: 12000 kgБруто тежина: 24000 kg
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Weima WL15-37 - Дробилка: слика 1
Weima WL15-37 - Дробилка: слика 2
Weima WL15-37 - Дробилка: слика 3
Weima WL15-37 - Дробилка: слика 4
Weima WL15-37 - Дробилка: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Weima WL15-37

Дробилка
2003
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Објавено: 19час 13мин

15 600EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 961 209 MKD
 • ≈ 16 957 USD
2003
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Atmos PD-40 - Компресор за воздух: слика 1
Atmos PD-40 - Компресор за воздух: слика 2
Atmos PD-40 - Компресор за воздух: слика 3
Atmos PD-40 - Компресор за воздух: слика 4
Atmos PD-40 - Компресор за воздух: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Atmos PD-40

Компресор за воздух
20035302 ч54 hp
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Објавено: 19час 14мин

1 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 73 939 MKD
 • ≈ 1 304 USD
20035302 ч54 hp
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Контактирајте го продавачот
VACUUM pump (Vakuminis siurblys) - Пумпа за вода: слика 1
VACUUM pump (Vakuminis siurblys) - Пумпа за вода: слика 2
VACUUM pump (Vakuminis siurblys) - Пумпа за вода: слика 3
VACUUM pump (Vakuminis siurblys) - Пумпа за вода: слика 4
VACUUM pump (Vakuminis siurblys) - Пумпа за вода: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

VACUUM pump (Vakuminis siurblys)

Пумпа за вода
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Објавено: 19час 14мин

11 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 690 099 MKD
 • ≈ 12 174 USD
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Perugini PT 250 - Фаќалка за Земјоделска машина: слика 1
Perugini PT 250 - Фаќалка за Земјоделска машина: слика 2
Perugini PT 250 - Фаќалка за Земјоделска машина: слика 3
Perugini PT 250 - Фаќалка за Земјоделска машина: слика 4
Perugini PT 250 - Фаќалка за Земјоделска машина: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Perugini PT 250

Фаќалка за Земјоделска машина
2016
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Објавено: 19час 14мин

700EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 43 131 MKD
 • ≈ 760 USD
2016
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Amada F0-3015 - Машина за обработка на метал: слика 1
Amada F0-3015 - Машина за обработка на метал: слика 2
Amada F0-3015 - Машина за обработка на метал: слика 3
Amada F0-3015 - Машина за обработка на метал: слика 4
Amada F0-3015 - Машина за обработка на метал: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Amada F0-3015

Машина за обработка на метал
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Објавено: 19час 14мин

38 700EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 384 539 MKD
 • ≈ 42 066 USD
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(438)
t1 test dealer - Auction Baltic UAB
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.