ATS Norway AS од Норвешка, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

ATS Norway AS

We are a sales team with extensive experience from various fields in the sale of construction and transport equipment. With us, the customer is in focus, whether you are buying or selling.

Веб-страница на компанијата
Локација
Норвешка, Trondheim
Industriveien 43b, 7080 HEIMDAL Trondheim – Oslo – Bergen – Tromsø, Norway
Погледнете мапа
Работно време
08:00-16:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:05:15

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Последни понуди
Iveco 440 stx - Камион влекач: слика 1
Iveco 440 stx - Камион влекач: слика 2
Iveco 440 stx - Камион влекач: слика 3
Iveco 440 stx - Камион влекач: слика 4
Iveco 440 stx - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (33)

Iveco 440 stx

2017478198 kmЕвро 6569 hp17025 kg
Норвешка
Објавено: 23час 56мин Број на оглас 15659

26 800EUR

 • ≈ 1 648 382 MKD
 • ≈ 28 314 USD
star
2017478198 kmЕвро 6569 hp17025 kg
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Scania G490 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Scania G490 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Scania G490 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Scania G490 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Scania G490 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)
videocam

Scania G490

2017177000 kmЕвро 6489 hp10925 kg
Норвешка
Објавено: 23час 57мин Број на оглас 16081

236 000EUR

 • ≈ 14 515 604 MKD
 • ≈ 249 334 USD
star
2017177000 kmЕвро 6489 hp10925 kg
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Scania G480 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 1
Scania G480 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 2
Scania G480 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 3
Scania G480 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 4
Scania G480 - Камион со платформа, Камион со кран: слика 5
Видете ги сите фотографии (48)

Scania G480

2011440000 kmЕвро 5473 hp8925 kg
Норвешка
Објавено: 23час 57мин Број на оглас 16082

62 300EUR

 • ≈ 3 831 873 MKD
 • ≈ 65 819 USD
star
2011440000 kmЕвро 5473 hp8925 kg
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Sandvik Ranger DX800 - Машина за бушење: слика 1
Sandvik Ranger DX800 - Машина за бушење: слика 2
Sandvik Ranger DX800 - Машина за бушење: слика 3
Sandvik Ranger DX800 - Машина за бушење: слика 4
Sandvik Ranger DX800 - Машина за бушење: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

Sandvik Ranger DX800

20187800 ч225 hp
Норвешка
Објавено: 1денБрој на оглас 14986

164 700EUR

 • ≈ 10 130 169 MKD
 • ≈ 174 005 USD
star
20187800 ч225 hp
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo FH540 - Камион влекач: слика 1
Volvo FH540 - Камион влекач: слика 2
Volvo FH540 - Камион влекач: слика 3
Volvo FH540 - Камион влекач: слика 4
Volvo FH540 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (31)
videocam

Volvo FH540

2021338000 kmЕвро 6543 hp17722 kg
Норвешка
Објавено: 1денБрој на оглас 16077

71 200EUR

 • ≈ 4 379 284 MKD
 • ≈ 75 222 USD
star
2021338000 kmЕвро 6543 hp17722 kg
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Genie GR12 - Вертикален јарболски подигнувач: слика 1
Genie GR12 - Вертикален јарболски подигнувач: слика 2
Genie GR12 - Вертикален јарболски подигнувач: слика 3
Genie GR12 - Вертикален јарболски подигнувач: слика 4
Genie GR12 - Вертикален јарболски подигнувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Genie GR12

2012
Норвешка
Објавено: 1денБрој на оглас 16079

7 100EUR

 • ≈ 436 698 MKD
 • ≈ 7 501 USD
star
2012
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Genie GS 4047 DC - Кревач ножица: слика 1
Genie GS 4047 DC - Кревач ножица: слика 2
Genie GS 4047 DC - Кревач ножица: слика 3
Genie GS 4047 DC - Кревач ножица: слика 4
Genie GS 4047 DC - Кревач ножица: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Genie GS 4047 DC

201344 hp
Норвешка
Објавено: 1денБрој на оглас 16078

14 200EUR

 • ≈ 873 396 MKD
 • ≈ 15 002 USD
star
201344 hp
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Sandvik QH331 - Конус дробилката: слика 1
Sandvik QH331 - Конус дробилката: слика 2
Sandvik QH331 - Конус дробилката: слика 3
Sandvik QH331 - Конус дробилката: слика 4
Sandvik QH331 - Конус дробилката: слика 5
Видете ги сите фотографии (38)

Sandvik QH331

2012350 hp
Норвешка
Објавено: 3денБрој на оглас 16065

209 300EUR

 • ≈ 12 873 373 MKD
 • ≈ 221 125 USD
star
2012350 hp
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Kobelco SK210LC-6E - Багер: слика 1
Kobelco SK210LC-6E - Багер: слика 2
Kobelco SK210LC-6E - Багер: слика 3
Kobelco SK210LC-6E - Багер: слика 4
Kobelco SK210LC-6E - Багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (35)
videocam

Kobelco SK210LC-6E

2004147 hp
Норвешка
Објавено: 3денБрој на оглас 16063

28 500EUR

 • ≈ 1 752 943 MKD
 • ≈ 30 110 USD
star
2004147 hp
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo FH16 540 - Камион сандучар: слика 1
Volvo FH16 540 - Камион сандучар: слика 2
Volvo FH16 540 - Камион сандучар: слика 3
Volvo FH16 540 - Камион сандучар: слика 4
Volvo FH16 540 - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Volvo FH16 540

2012345000 km550 hp
Норвешка
Објавено: 3денБрој на оглас 16058

43 600EUR

 • ≈ 2 681 696 MKD
 • ≈ 46 063 USD
star
2012345000 km550 hp
Норвешка
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(1043)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.