Anema Trucks & Spare Parts

Телефони
Веб-страница
www.anema.nl
Работно време
08:30-17:00 Пон - Пет
10:00-15:00 Саб
Локација
Холандија, Alkmaar
Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Последни понуди
Mercedes-Benz 3535 K 8X4 - кипер
 9
22 500 EUR
Нето цена

Кипер

1992
339 800 km
8x4
350 hp
Корисна носивост: 19 100 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34748

Volvo FL220 GAS / LPG - камион цистерна
 10
Прашајте за цена

Камион цистерна

2003
352 078 km
4x2
220 hp
Корисна носивост: 5 380 kg
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 2ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34738

Mercedes-Benz 1840 LS - камион влекач
 11
11 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
438 235 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 11 250 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 2ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34747

Mercedes-Benz 1722 GAS / LPG - камион цистерна
 4
15 500 EUR
Нето цена

Камион цистерна

1989
201 312 km
4x2
220 hp

Онлајн: 5ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34741

Guhur GAS / LPG - полуприколка цистерна
 9
20 750 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1995
3-оски
Корисна носивост: 21 900 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 15ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34743

Onbekend  - приколка
 5
1 500 EUR
Нето цена

Приколка

1979
2-оски

Онлајн: 25ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34739

Burg BPA 10-18 KF - кипер приколка
 6
8 250 EUR
Нето цена

Кипер приколка

1993
3-оски
Корисна носивост: 21 200 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 26ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34735

Ginaf G 3233-S - камион со кука за подигање
 8
14 750 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

1995
750 976 km
6x4
430 hp
Корисна носивост: 20 025 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 26ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34736

Burg BPDAS 8-16 - приколка
 6
3 500 EUR
Нето цена

Приколка

1987
3-оски
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34737

Bulthuis AI 28 ST - приколка со церада
 4
5 500 EUR
Нето цена

Приколка со церада

1993
3-оски
Корисна носивост: 24 320 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Anema Trucks & Spare Parts

13

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34731

Прикажи ги сите понуди (139)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Anema Trucks & Spare Parts
Вашата порака е испратена.