alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија, Sittensen
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen
Веб-страница
Локација
Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Последни понуди
Mercedes-Benz 1222 L/NR Atego, Thermo King, BÄR LBW, Luft  - камион ладилник
 16
19 400 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2010
350 571 km
4x2
218 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI77738

Mercedes-Benz 4142 Arocs 8x4, Euro 6, Imer,12.000 Liter Inhalt  - бетонска мешалка
 16
76 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2017
31 753 km

Онлајн: 1ден

Идентификација SI77629

Doll T2H-OL, Forst, Rampen, Tiefbett 8,5mtr., gelenkt  - полуприколка за низок утовар
 16
49 900 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2011
2-оски
Корисна носивост: 26 000 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI78446

Ackermann I-DA 24/78 L, Alu, 3-Achser, 25m³, Plane, BPW  - кипер полуприколка
 6
7 900 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

1994
3-оски
Корисна носивост: 28 570 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI78443

Mercedes-Benz 2040 Arocs 4x4, Allrad, Hydraulik, Klima, Euro 6  - камион влекач
 10
49 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
271 821 km
4x4
394 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI78074

Mercedes-Benz 3538 K 8x4, Meiller, 4-Achser, Schalter, Blatt  - кипер
 12
28 900 EUR
Нето цена

Кипер

1998
601 846 km
8x4
381 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI77169

Mercedes-Benz 816 Vario DOKA, 7-Sitze, 4.050mm lang, Euro 5  - отворено комбе за достава
 13
15 900 EUR
Нето цена

Отворено комбе за достава

2012
186 817 km
156 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI78300

Mercedes-Benz 2635 S 6x4/Blattgefedert/16 Gang Split/Klima!  - камион влекач
 5
24 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1993
921 340 km
6x4
366 hp
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI78360

ROHR ANH-A-K 22.500 ltr., Oben- und Untenbefüllung,  - приколка цистерна
 12
18 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна

1992
3-оски
Корисна носивост: 19 000 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI78450

Mercedes-Benz 314 CDI KA Sprinter, Euro 6, 15.000km, Klima  - товарно комбе
 16
20 900 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
15 321 km
143 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

Идентификација SI78059

Прикажи ги сите понуди (558)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Вашата порака е испратена.