ALEKS Line GmbH
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1

ALEKS Line GmbH

Телефони
Работно време
09:00-19:00 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локација
Германија, Schwerin
Gewerbering 4, 19079 Goldenstädt
Лица за контакт
Alexander Aleksandrov
Deutsch, Русский
Anna Aleksandrova
English
Последни понуди
Setra S 315 UL - приградски автобус
 18
25 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2006
570 369 km
Број на седишта: 50

Онлајн: 1мес 13ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Setra S 315 UL KLIMA - приградски автобус
 19
24 000 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2005
623 236 km
Број на седишта: 50

Онлајн: 1мес 13ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Setra 315 UL  KLIMA - приградски автобус
 20
21 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2004
611 998 km
Број на седишта: 54

Онлајн: 1мес 15ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Mercedes-Benz O 580 Travego - патнички вагон автобус
 19
40 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2000
939 799 km
Број на седишта: 55

Онлајн: 1мес 30ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter Kombi 208 CDI KLIMA! - минибус
 16
6 500 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2006
420 000 km
Број на седишта: 9

Онлајн: 4мес 16ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter II Kombi 311 / 315 CDI - минибус
 19
7 900 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2007
547 727 km
Број на седишта: 9

Онлајн: 4мес 30ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter Kombi 208 CDI - минибус
 20
6 900 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2006
499 370 km
Број на седишта: 9

Онлајн: 4мес 30ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Mercedes-Benz O 530 Citaro - градски автобус
 18
4 500 EUR
Нето цена

Градски автобус

2001
780 100 km
Број на седишта: 42

Онлајн: 9мес 6ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Mercedes-Benz O 818 Sunrider NEU LACKIERT - минибус
 19
31 900 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2007
505 000 km
Број на седишта: 26

Онлајн: 10мес 25ден

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter  KLIMA!!! - минибус
 18
16 500 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2010
104 631 km
Број на седишта: 9

Онлајн: 1год 2мес

ALEKS Line GmbH

Германија, Schwerin

Прикажи ги сите понуди (21)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до ALEKS Line GmbH
Вашата порака е испратена.