Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

 Лизинг
 Изнајмување
 Аукција
 Испорака
 Царинење
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
www.autokar.com.pl
Работно време
08:00-16:00 Пон - Пет
Локација
Полска, Kraśnik
Mikulin Mikulińska 37 23-200 kraśnik Polska
Последни понуди
VOLVO B11R FWS-I DV 6x2 (9700) Euro 6, 64 Pax - патнички вагон автобус
 20
96 270 EUR

Патнички вагон автобус

2014
1 117 500 km
8x4
Број на седишта: 64

Онлајн: 17ден

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Полска, Kraśnik

BOVA FUTURA FHD 127/365 Euro 5, 55 Pax - патнички вагон автобус
 20
35 190 EUR

Патнички вагон автобус

2009
856 000 km
6x4
Број на седишта: 55

Онлајн: 17ден

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Полска, Kraśnik

MAN Lions Coach Supreme R07 Euro 5, 51 Pax - патнички вагон автобус
 20
40 940 EUR

Патнички вагон автобус

2010
1 040 000 km
6x4
Број на седишта: 51

Онлајн: 17ден

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Полска, Kraśnik

VOLVO B11R FWS-I DV 6x2 (9700) - патнички вагон автобус
 20
117 100 EUR

Патнички вагон автобус

2016
710 000 km
8x4
Број на седишта: 61

Онлајн: 17ден

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Полска, Kraśnik

VOLVO B11R FWS-I DV 6x2 (9700) Euro 6, 64 Pax - патнички вагон автобус
 20
94 940 EUR

Патнички вагон автобус

2014
1 203 500 km
8x4
Број на седишта: 64

Онлајн: 1мес 23ден

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Полска, Kraśnik

MAN R07 LIONS COACH Euro 5 EEV, 51 Pax - патнички вагон автобус
 20
44 040 EUR

Патнички вагон автобус

2011
785 000 km
6x4
Број на седишта: 51

Онлајн: 1мес 23ден

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Полска, Kraśnik

BOVA FUTURA FHD 14/430 XE L63 Euro 4, 59 Pax - патнички вагон автобус
 20
14 140 EUR

Патнички вагон автобус

2005
1 348 000 km
8x4
Број на седишта: 59

Онлајн: 1мес 23ден

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Полска, Kraśnik

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek
Вашата порака е испратена.