Aertssen Trading NV

Телефони
Веб-страница
www.aertssentrading.com
Работно време
08:00-16:30 Пон - Пет
Локација
Белгија, Stabroek
Laageind 912940 Stabroek,Belgium
Лица за контакт
Antoon Schroder
English, Français, Nederlands
Последни понуди
Volvo A 40 F (2 pieces) - зглобен истоварувач
 20
127 000 EUR
Нето цена

Зглобен истоварувач

2012
10 318 ч
Нето тежина: 30 800 kg
476 hp

Онлајн: 9час 21мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0353

Volvo A 40 F (2 pieces) - зглобен истоварувач
 20
127 000 EUR
Нето цена

Зглобен истоварувач

2012
10 987 ч
Нето тежина: 30 800 kg
476 hp

Онлајн: 9час 21мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0352

Volvo A 35 F (7 pieces) - зглобен истоварувач
 20
115 000 EUR
Нето цена

Зглобен истоварувач

2012
10 345 ч
Нето тежина: 29 100 kg
447 hp

Онлајн: 9час 21мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0343

Volvo FH16 540 - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
574 018 km
6x4
551 hp
Бруто тежина: 10 870 kg

Онлајн: 9час 23мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0365

Liebherr LTM 1060-2 - кран за сите терени
 20
163 000 EUR
Нето цена

Кран за сите терени

2004
135 539 km
11 500 ч

Онлајн: 7ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Wijnegem

Идентификација ATR-0372

Liebherr LTM 1060-2 - кран за сите терени
 20
157 000 EUR
Нето цена

Кран за сите терени

2003
139 146 km
13 875 ч

Онлајн: 7ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Wijnegem

Идентификација ATR-0371

Hitachi ZX 470 LC H-3 - багер гасеничар
 20
78 000 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2010
11 080 ч
Нето тежина: 48 100 kg
354 hp

Онлајн: 11ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0334

Caterpillar Boom + stick to fit 385C/390D/390F - багер гасеничар
 7
69 000 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2014

Онлајн: 11ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0247ac

Caterpillar Boom + stick to fit 385C/390D/390F - багер гасеничар
 9
69 000 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2014

Онлајн: 11ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0247ab

Volvo A 35 F (7 pieces) - зглобен истоварувач
 20
127 000 EUR
Нето цена

Зглобен истоварувач

2012
9 250 ч
Нето тежина: 29 100 kg
447 hp

Онлајн: 11ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0343 to 349

Прикажи ги сите понуди (64)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Aertssen Trading NV
Вашата порака е испратена.