ADF POLSKA од Полска, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

ADF POLSKA

The company ADF Polska was founded in 2012. With professional management and qualified personnel is growing fast. We specialize in sales of machines and communal facilities. We have a wide assortment of : garbage trucks, road sweepers, lawn mowers, equipment for winter road maintenance. We also sell spare parts for vehicles and equipment.

Локација
Полска, Dąbrowa Tarnowska
OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Погледнете мапа
Работно време
08:00-16:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:04:26
Лица за контакт

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1
Последни понуди
IVECO Daily 70C17 Qube - Камион за ѓубре: слика 1
IVECO Daily 70C17 Qube - Камион за ѓубре: слика 2
IVECO Daily 70C17 Qube - Камион за ѓубре: слика 3
IVECO Daily 70C17 Qube - Камион за ѓубре: слика 4
IVECO Daily 70C17 Qube - Камион за ѓубре: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)
videocam

IVECO Daily 70C17 Qube

2012134077 km167 hp3000 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 3денБрој на оглас 2523

21 140EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 300 253 MKD
 • ≈ 22 334 USD
star
2012134077 km167 hp3000 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Renault Premium 310 - Камион за ѓубре: слика 1
Renault Premium 310 - Камион за ѓубре: слика 2
Renault Premium 310 - Камион за ѓубре: слика 3
Renault Premium 310 - Камион за ѓубре: слика 4
Renault Premium 310 - Камион за ѓубре: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)
videocam

Renault Premium 310

2011135144 km301 hp11410 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 16денБрој на оглас 2823

18 090EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 112 658 MKD
 • ≈ 19 112 USD
star
2011135144 km301 hp11410 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Schmidt Cleango elite S - Возило за метење: слика 1
Schmidt Cleango elite S - Возило за метење: слика 2
Schmidt Cleango elite S - Возило за метење: слика 3
Schmidt Cleango elite S - Возило за метење: слика 4
Schmidt Cleango elite S - Возило за метење: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Schmidt Cleango elite S

20045063 km
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 16денБрој на оглас 1323

3 051EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 187 657 MKD
 • ≈ 3 223 USD
star
20045063 km
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 1
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 2
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 3
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 4
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)
videocam

Mercedes-Benz Econic

2012151266 km234 hp5475 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 1мес 1ден Број на оглас 2023

22 660EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 393 744 MKD
 • ≈ 23 940 USD
star
2012151266 km234 hp5475 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Schmidt Swingo 200+ Compact - Возило за метење: слика 1
Schmidt Swingo 200+ Compact - Возило за метење: слика 2
Schmidt Swingo 200+ Compact - Возило за метење: слика 3
Schmidt Swingo 200+ Compact - Возило за метење: слика 4
Schmidt Swingo 200+ Compact - Возило за метење: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)
videocam

Schmidt Swingo 200+ Compact

201415060 km2489 ч83 hp
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 1мес 5ден Број на оглас 923

17 410EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 070 833 MKD
 • ≈ 18 393 USD
star
201415060 km2489 ч83 hp
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Scania P280 EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 1
Scania P280 EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 2
Scania P280 EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 3
Scania P280 EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 4
Scania P280 EURO 6 - Камион за ѓубре: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)
videocam

Scania P280 EURO 6

2015284121 km12590 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 1мес 7ден Број на оглас 1scania

35 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 211 169 MKD
 • ≈ 37 981 USD
star
2015284121 km12590 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Aebi Schmidt MFH 5500 - Возило за метење: слика 1
Aebi Schmidt MFH 5500 - Возило за метење: слика 2
Aebi Schmidt MFH 5500 - Возило за метење: слика 3
Aebi Schmidt MFH 5500 - Возило за метење: слика 4
Aebi Schmidt MFH 5500 - Возило за метење: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)
videocam

Aebi Schmidt MFH 5500

201147110 km8278 ч158 hp
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 1мес 11ден Број на оглас 2322

11 980EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 736 851 MKD
 • ≈ 12 656 USD
star
201147110 km8278 ч158 hp
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Econic 2630 NTM crane HDS - Камион за ѓубре: слика 1
Mercedes-Benz Econic 2630 NTM crane HDS - Камион за ѓубре: слика 2
Mercedes-Benz Econic 2630 NTM crane HDS - Камион за ѓубре: слика 3
Mercedes-Benz Econic 2630 NTM crane HDS - Камион за ѓубре: слика 4
Mercedes-Benz Econic 2630 NTM crane HDS - Камион за ѓубре: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)
videocam

Mercedes-Benz Econic 2630 NTM crane HDS

2014177566 km296 hp9200 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 1мес 11ден Број на оглас 1623

54 470EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 350 275 MKD
 • ≈ 57 547 USD
star
2014177566 km296 hp9200 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
IVECO Stralis 270 - Камион за ѓубре: слика 1
IVECO Stralis 270 - Камион за ѓубре: слика 2
IVECO Stralis 270 - Камион за ѓубре: слика 3
IVECO Stralis 270 - Камион за ѓубре: слика 4
IVECO Stralis 270 - Камион за ѓубре: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

IVECO Stralis 270

2013145591 km268 hp12140 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 1мес 11ден Број на оглас 4922

13 290EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 817 425 MKD
 • ≈ 14 040 USD
star
2013145591 km268 hp12140 kg
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 1
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 2
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 3
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 4
Mercedes-Benz Econic - Камион за ѓубре: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)
videocam

Mercedes-Benz Econic

2012209654 km281 hp
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Објавено: 1мес 11ден Број на оглас 2123

23 320EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 434 338 MKD
 • ≈ 24 637 USD
star
2012209654 km281 hp
Полска, Dąbrowa Tarnowska
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(14)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.