ADF POLSKA
За продавачотПогледнете мапаПонуди (15)

ADF POLSKA

phone_iphoneТелефони+48 731 58...
location_onЛокацијаPoland, Dąbrowa Tarnowska
OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
languageВеб-страницаhttps://adfpolska.pl/en/contact/
access_timeРаботно време08:00-16:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 04:44

Лица за контакт

Dawid

Dawid

+48 731 58...

Jacek

Jacek

+48 697 98...

Испратете порака до ADF POLSKA


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Камион за ѓубре VOLVO FM370 Garbage truck mullwagen
11
Камион за ѓубре
VOLVO FM370 Garbage truck mullwagen
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2014
Километража: 126654 km
Излезна моќност: 365 hp
62 100  EUR
Нето цена
Онлајн: 2час 13мин
Камион за ѓубре VOLVO FE 280 garbage truck mullwagen
5
Камион за ѓубре
VOLVO FE 280 garbage truck mullwagen
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2007
Километража: 309666 km
Излезна моќност: 276 hp
Корисна носивост: 13060 kg
6 650  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Камион за ѓубре VOLVO FE280
6
Камион за ѓубре
VOLVO FE280
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2007
Километража: 632163 km
Излезна моќност: 276 hp
Корисна носивост: 13060 kg
8 600  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Камион за ѓубре VOLVO FE 320 EURO VI gwarancja, segregacja garbage truck
1
9
Камион за ѓубре
VOLVO FE 320 EURO VI gwarancja, segregacja garbage truck
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2014
Километража: 182252 km
Излезна моќност: 321 hp
Корисна носивост: 5190 kg
58 650  EUR
Нето цена
Онлајн: 13ден
Камион за метење SCHMIDT Swingo
1
4
Камион за метење
SCHMIDT Swingo
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2006
7 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 17ден
Камион за ѓубре MAN TGS 26.320
10
Камион за ѓубре
MAN TGS 26.320
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2011
Километража: 362584 km
Излезна моќност: 314 hp
Корисна носивост: 10200 kg
24 825  EUR
Нето цена
Онлајн: 25ден
Камион за ѓубре RENAULT Midlum 270DXI
8
Камион за ѓубре
RENAULT Midlum 270DXI
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2012
Километража: 88650 km
Излезна моќност: 265 hp
Корисна носивост: 7146 kg
21 660  EUR
Нето цена
Онлајн: 25ден
Камион за ѓубре RENAULT Midlum 270 DXI
11
Камион за ѓубре
RENAULT Midlum 270 DXI
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2011
Километража: 393703 km
Машински часови: 18055 ч
Излезна моќност: 348 hp
Корисна носивост: 5400 kg
13 650  EUR
Нето цена
Онлајн: 25ден
Хидрауличен цилиндар
4
Хидрауличен цилиндар
ADF POLSKA
Полска
400  EUR
Нето цена
Онлајн: 25ден
Камион за ѓубре SCANIA P230 garbage truck Euro V
7
Камион за ѓубре
SCANIA P230 garbage truck Euro V
ADF POLSKA
Полска
Година на производство: 2008
Километража: 231995 km
Корисна носивост: 5585 kg
13 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 25ден
Резултати пронајдени: 15
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.